اخبار بازی

شایعه: بازی Modern Warfare 4 به همراه ریمستر MW2 و MW3 عرضه می‌شود

در اردیبهشت سال گذشته، شایعه‌ای منتشر شد که به توسعه یافتن نسخه جدید از Call of Duty یا به طور دقیق‌تر، بازی Modern Warfare 4 توسط استودیو infinity ward اشاره داشت. بدون مورد تایید واقع شدن این شایعه، یکی از  کاربران شبکه ردیت که ادعا کرده قبلاً به عنوان تِستر در استودیو Treyarch مشغول به کار بوده، اطلاعات مهمی را برای به اشتراک گذاری با سایر گیمرها درباره نسخه 2019 سری Call of Duty فاش کرده است. نخستین موردی که این تستر در پست خود به فاش نمودن آن اقدام کرده، نام بازی است که همانند شایعات پیشین، Modern Warfare 4 نام دارد. نکته جالب توجه این است که این فرد مدعی شده شماره جدید به همراه نسخه دوم و سوم سری «مدرن وارفر» عرضه می‌شود و این دو عنوان فقط شامل بخش تک نفره شده و حالت چندنفره آن‌ها در طول سال به صورت جداگانه عرضه می‌شود. علت این کار، جلوگیری از انتشار سه بازی مختلف با سه بخش چند نفره به صورت همزمان است. به گفته تستر، محتوای «سیزن پس» این بازی شامل 15 نفشه جدید، اسلحه‌های تازه، دسترسی پیش  از موعد به محتوا، امتیاز  اضافه و 4 لباس ویژه برای  شخصی سازی کارکتر می‌شود. علاوه بر محتوای پولی، تعداد مشخصی نقشه و به احتمال زیاد، مقداری COD Point (واحد پولی برای خریدهای درون برنامه‌ای) ماهیانه به صورت رایگان منتشر می‌شود. از دیگر اطلاعاتفاش شده، به موارد ذیل می‌توان اشاره کرد:

  • برای به اتمام رساندن بخش داستانی روی درجه سختی نرمال به 7 الی 8 ساعت مدت زمان نیاز دارید
  • شاهد بازگشت اسلحه‌های کلاسیک سری مدرن وارفر خواهیم بود
  • Killstreak ها مشابه MW2 و MW3 خواهند بود
  • استودیو Raven Software درحال توسعه بخش War Mode است
  • با قوی‌ترین سیستم شخصی سازی کارکتر اصلی در بین سری رو به رو هستیم
  • بازی دارای بخش co-op خواهد بود

هیچ یک از موارد بالا مورد تایید مراجع رسمی قرار نگرفته‌اند اما کمی پیش‌تر توسط «شرکت اکتیویژن»، نسخه جدید بازی Call of Duty تایید شد.

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.