اخبار بازی

انحصاری جدیدی برای پلتفرم PS4 در دست ساخت است؟

پلتفرم PS4 در طول عمر تقریبا شش ساله‌ خود تا‌ به‌ حال بازی‌های انحصاری زیادی را به بازار عرضه کرده است.

از عنوان تحسین شده‌ Uncharted 4 تا بازگشت قدرتمند شخصیت «کریتوس» با بازی God of War، پلتفرم «پلی استیشن 4» به گیمرها حق انتخاب بسیاری را می‌دهد. و حالا ممکن است این لیست باز هم تقویت شود.

استودیو Bend

طبق شایعات، سازندگان عنوان Days Gone یعنی Bend Studio در حال کار روی نسخه جدیدی از سری Syphon Filter هستند. این عنوان که اولین بار در سال 1999 برای «پلی استیشن 1» عرضه شد، در زمان خود توانست طرفداران بسیاری را جذب کند. پس از آن دو عنوان دیگر برای PS1 و چند دنباله نیز برای پلتفرم‌های PS2 و PSP منتشر شدند.

حالا با توجه به شروع کار Bend Studio روی یک پروژه جدید، شاید شاهد بازگشت این بازی باشیم. در حال حاضر شرکت «سونی» به دنبال پیدا کردن تهیه کننده‌ای است تا همراه با استودیو Bend بر روی عنوان بزرگ بعدی آن‌ها کار کند.

شغل مورد نظر استودیو این‌گونه توصیف شده است: «ما به دنبال تهیه‌کننده‌ای هستیم که با سایر تهیه‌کنندگان ارشد، طراحان هنری و مدیران استودیو همکاری کند و ‌برای تیممان برنامه‌ریزی کاملی داشته باشد. کاندیدای مورد نظر ما باید توانایی مدیریت، ارتباط برقرار کردن با سایر اعضا و علاقه‌ شدید به بازی ساختن داشته باشد؛ شما مغز متفکر و رهبر تیم خواهید بود.»

«به ما کمک کنید که بازی بزرگ بعدی خود را بسازیم و PS4 را از سایر پلتفرم‌ها متمایز کنیم.»

Bend Studio هنوز اعلام نکرده است که در حال کار بر روی دنباله‌ یکی از عناوین قبلی خود هستند یا روی یک IP جدید کار می‌کنند، پس همچنان باید منتظر ماند. آن‌ها همچنین از پلتفرم PS4 نام بردند، اما با توجه به تاریخ عرضه نه چندان دور PlayStation 5، می‌توان انتظار داشت که بازی بعدی این استودیو برای PS5 نیز منتشر شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا