اخبار بازی

مجموعه انیمیشنی جدید بر اساس بازی Alien: isolation در دست ساخت قرار دارد

بازی alien: isolation

بازی Alien: isolation شروعی بر داستان «آماندا ریپلی» بود. پس از رونمایی غیر منتظره بازی موبایلی Alien: Blackout در ژانویه گذشته، به نظر می‌رسد روایت داستان ریپلی به همین قسمت ختم نشده و قرار است از طریق مدیومی دیگر دنبال شود. بر اساس گزارشات به دست رسیده از وب سایت Observer، استودیو Axis Animation یک مجموعه انیمیشنی هفت قسمتی بر اساس بازی Alien: isolation در دست ساخت دارد. این استودیو پیش‌تر مسؤلیت ساخت کات سین‌های CG بازی مذکور را برعهده داشت.

ساخت یک سریال بر اساس این فرنچایز با توجه به جمله‌ Read. Play. Watch. که در اوایل سال جاری منتشر شد مسئله‌ای کاملاً منطقی به نظر می‌رسد. پیش‌تر نیز کامیک بوکی بر اساس سری معرفی شد که Aliens: Resistance نام دارد و توسط Dark Horse ساخته می‌شود. بنابر این کلمات فوق به این ترتیب مفهوم میابند، Read برای کامیک بوک، Play برای بازی Blackout که ماه گذشته معرفی شد و Watch نیز برای سریال جدیدی که در دست ساخت قرار دارد. وقایع داستانی بازی  درحال حاضر مشخص نبوده و هیچ گونه اعلام رسمی در خصوص واقع شدن آن پس از پایان بازی isolation وجود ندارد. این طور که به نظر می‌رسد، سازندگان این فرنچایز می‌خواهند مطمئن باشند تا پایان سال 2019، تمامی افراد آماندا ریپلی  را می‌شناسند. شاید این مورد اشاره به ساخت بازی جدیدی در سری داشته باشد و سازنده از این طریق قصد تضمین آینده و فروش آن را دارد.

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.