اخبار بازی

Naughty Dog با PS4 به یک مرحله فراتر قدم خواهد گذاشت

بر هیچ کس پوشیده نیست که Naughty Dog یکی از بزرگ ترین سازندگان بازی برای PlayStation است. این شرکت یکی از دلایل اصلی محبوبیت PlayStation با ساخت بازی هایی مانند Jak and Daxter و Uncharted می‌باشد.
Andrew Gavin یکی از افراد این شرکت که قبل از ساخت اولین نسخه Uncharted از ND جدا شد عقیده دارد که با توجه به سخت افزار جدید (PS4) قطعا Naughty Dog با عناوین خود به یک پله بالاتر رفته و یک قدم فرا تر بر خواهد داشت.
همه ما می‌دانیم که Naughty Dog در حال کار بر روی یک عنوان برای PS4 است. چندی پیش شایعه شده بود که این شرکت در حال ساخت بازی برای PlayStation 4 است و سال گذشته نیز خبر ساخت Uncharted 4 به گوش می‌رسید. با این تفاصیر صد در صد یک اتفاقی در حال افتادن است.
Andrew Gavin اعتقاد دارد که با یک سیستم پردازشی قوی‌تر نه تنها شاهد افزایش گرافیک خواهیم بود بلکه می‌توانیم تغییراتی در Gameplay مانند بیشتر شدن تعداد دشمنان در یک صحنه را نیز مشاهده کنیم. وی در مصاحبه با OPM می‌گوید: "قطعا این استودیو یک قدم فرا تر خواهد برداشت و به یک مرحله جدید خواهد رسید. همین حالا نیز Uncharted 3 و The Last Of Us عالی به نظر می‌رسند و تصور این که در آینده بازی های آن ها چگونه خواهد بود نیز سخت است. فکر می‌کنم نه تنها بازی ها (از لحاظ گرافیک) واقعی تر خواهند بود؛ بلکه شاهد تعداد دشمنان بیشتری در یک صحنه نیز خواهیم بود."
اگر دمویی که Quantic Dream برای PS4 نشان داد تحقق یابد؛ آینده روشنی در برابر این کنسول خواهد بود. به تازگی نیز اعلام شده بود که بازی های multi-platform بر روی PS4 بهتر اجرا می‌شوند. به نظر می‌رسد سونی دارد بسیار برنامه ریزی شده و عالی قدم بر می‌دارد و واقعا تحمل برای دیدن بازی بعدی Naughty Dog سخت است.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.