اخبار بازی

Naughty Dog: آیا این تصویر بازی جدید این شرکت است؟ (The Order: 1886)


شرکت Naughty Dog که در حال حاضر مشغول ساخت بازی معروف خود یعنی The Last of Us می‌باشد، گویا بر روی پروژه مخفی دیگری نیز مشغول کار است. همانطور که در تصویر زیر شاهد هستید شخصی که معلوم نیست کیست پشتش دو تصویر وجود دارد که همین دو تصویر زمینه ساز حرف و حدیث‌ها بسیاری پیرامون عنوان جدید این شرکت شده است. شایان ذکر است شرکت NG ویدئویی را از شرکت خود به سایت IGN فرستاده است که شخصی در حال صحبت با مسئول این سایت است پشت مانیتورش دو عکس دیده می‌شود که لباس مشابه اشخاص دزدان دریایی و یا به زمان‌های قدیم است تعلق دارد.

در حال حاضر مشخص نیست این تصاویر بیانگر چه عنوانی هستند، ولی هر چه باشند نمی‌توان گفت که ربطی به بازی The Last of Us دارند زیرا لباس‌هایی که برایشان طراحی شده است ربطی به این بازی ندارد. چندی پیش پیرامون شرکت سونی نام بازی با عنوان "The Order: 1886" به ثبت رسید؛ آیا این تصاویر که طرز نوع لباس آنان با سال 1886 مطابقت دارد مربوط به بازی The Order: 1886 می‌باشد؟(؟).

 data-src= data-src=

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.