اخبار بازی

Nadella: مایکروسافت پشتیبان Xbox خواهد ماند

چندی پیش بود که اخبار مختلفی پیرامون فروش کلی بخش Xbox منتشر شد و کمی بعد از آن بود که Bill Gates بنیان‌گذار مشهور مایکروسافت، از این تصمیم در صورت اجرا توسط آقای Nadella حمایت کرد اما مدیر جدید مایکروسافت کمی پس از انتخاب شدنش به این شایعات پایان داد و از حمایت کامل مایکروسافت از این بخش خبر داد.

حال او در طی ایمیلی برای کارکنان مایکروسافت، به این مسئله پایان داده و همچنین آینده‌ای روشن برای این بخش ترسیم کرد:

 

"به عنوان یک شرکت بزرگ این امری حیاتی است که هسته آن تعریف شود و مهم است که تصمیم‌های درست در بخش های گرفته شود که می‌تواند موفقیت های بزرگی برای ما به ارمغان بیاورد و یکی از آن‌ها Xbox است. ما مفتخریم که Xbox را در خانواده خود داریم و این فرصت را داریم که به دنبال نوآوری‌های آن باشیم. مایکروسافت به این برند معروف متعهد است و مطمئن برای خوشحالی طرفداران آن تلاش خواهد کرد، برندی که با Community و سرویس‌های قوی همراه ‌است. ما همین طور از مزایای تکنولوژیکی این بخش در قسمت‌های دیگریی نیز استفاده میکنیم، گرافیک آن برای Windows، تشخیص مکالمه در Skype، تکنولوژی پیشرفته کینکت برای Windows و همین طور تکنولوژی ابری و سیستم‌های Azure برای شبیه‌سازی GPU.

به طور کلی ما متعهد به Xbox و طرفدارانش می‌مانیم تا در کنار رشد این اجتماع فرصت هایی نیز برای مایکروسافت خلق کنیم."

 

روشن است که مایکروسافت به دپارتمان Xbox خود اهمیت می‌دهد، اهمیتی که در کنفرانس E3 نیز می‌شد آن را حس کرد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

کامیار صیاد

Knowledge is power, guard it well

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.