اخبار بازی

ادامه‌ی موفقیت؛ ۱۰ میلیون بازیکن در Multiversus

موفقیت‌های بازی Multiversus غافلگیرکننده هستند. به طوری که محبوبیت امروزه‌ی این بازی را هیچ تحلیلگری نمی‌توانست پیش‌بینی کند. طبق آمار منتشر شده توسط وبسایت Trackergg، تعداد بازیکنان بازی Multiversus از مرز ۱۰ میلیون نفر فراتر رفته است. به طور دقیق، در حین نوشته شدن این متن، تعداد بازیکنان عددی برابر با ۱۰,۲۵۵,۰۰۰ می‌باشد. این بازی در تاریخ ۱۹ جولای به شکل بتای خصوصی قابل بازی شد و هفت روز بعد، بتای عمومی آن عرضه شد. این بازی توانست هر هفته در حدود سه تا چهار میلیون بازیکن را جذب کند و طبق گفته‌های مورگان، یکی از سازندگان اصلی، در هفته‌ای که گذشت این عدد به پنج میلیون رسید که در نوع خود شگفت‌انگیز و باورنکردنی‌ست.

Multiversus گفتنی‌ست تعداد بازیکنان ذکر شده مربوط به تعداد نفراتی‌ست که در تمام پلتفرم‌ها مشغول بازی کردن هستند. مطمئنا نمایش خیره کننده‌ی این عنوان در EVO 2022 و معرفی دو شخصیت جدید، تاثیر به‌سزایی در موفقیت‌های پیاپی‌اش داشته است.

متاسفانه فصل اول Multiversus تا تاریخ نامعلومی تاخیر خورد اما انتظار می‌رود محبوبیت این بازی همچنان ادامه داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.