اخبار بازی

معرفی بازیگر Sonya Blade و Kano در فیلم Mortal Kombat

فیلم Mortal Kombat

در حالی که پیش از این تعدادی از بازیگران شخصیت‌هایی که در فیلم Mortal Kombat حضور خواهند داشت معرفی شده بودند اکنون نوبت به معرفی بازیگر دو شخصیت Sonya Blade و Kano رسیده. هم‌چنین بازیگر یک نقش دیگر نیز معرفی شده اما اطلاعاتی پیرامون این که چه شخصیتی را در این فیلم به تصویر می‌کشد به اشتراک گذاشته نشده است.

نقش شخصیت Sonya Blade که به عنوان اولین شخصیت زن مجموعه Mortal Kombat به شمار می‌رود توسط جسیکا مک‌نامی (Jessica McNamee) ایفا می‌شود که سابقه حضور در آثاری چون The Meg و CHIPS را دارد و مذاکرات با ایشان هم در مراحل انتهایی خود قرار دارد. شخصیت Kano عضو کلن Black Dragon که دشمنی دیرینه‌ای با Sonya Blade دارد توسط بازیگر سریال House of Lies و فیلم Anchorman 2 یعنی جاش لاوسون (Josh Lawson) به تصویر کشیده می‌شود. با توجه به حضور این دو شخصیت در فیلم Mortal Kombat می‌توان انتظار داشت خصومت و دشمنی آن‌ها به بخشی از داستان فیلم نیز تبدیل شود.

بازیگر دیگری که برای ایفای نقش یک شخصیت اصلی انتخاب شده و در مراحل انتهایی مذاکره برای پیوستن به این فیلم قرار دارد لوئیس تن (Lewis Tan) بوده که البته مشخص نیست چه نقشی در این پروژه ایفا خواهد کرد. این بازیگر به واسطه نقش‌آفرینی‌های خود در سریال Iron Fist محصول شبکه نت‌فلیکس، فیلم Wu Assassins و فیلم Deadpool 2 شناخته می‌شود. با توجه به این موضوع که این بازیگر برای ایفای نقش یک شخصیت اصلی برگزیده شده احتمال دارد این بازیگر نقش شخصیت یا Scorpion و یا Kung Lao را بازی کند.

از آن جایی که تاکنون اطلاعات بسیار اندکی پیرامون این پروژه منتشر شده به سختی می‌توان متصور شد چه شخصیت‌های دیگری به این فیلم اضافه خواهند شد. حضور شخصیت Sonya Blade می‌تواند حاکی از آن باشد که شاهد حضور شخصیت Johnny Cage هم در این فیلم باشیم. در طرف مقابل تایید حضور شخصیت Sub-Zero که توسط جو تسلیم ایفای نقش خواهد شد به حضور Scorpion اشاره می‌کند. با این حال باید منتظر انتشار اطلاعات رسمی از سوی سازندگان فیلم در کمپانی New Line باشیم. این فیلم در تاریخ 21 مارچ 2021 اکران خواهد شد.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.