اخبار بازی

فیلم جدید Mortal Kombat بدلیل صحنه‌های خشن در رده‌بندی +17 قرار گرفت

بازی mortal kombat

نویسندۀ فیلم جدید Mortal Kombat آقای «گرگ روسو» تایید کرده است که در این فیلم مانند بازی، حرکات پایان دهندۀ مرگبار (Fatality finishing) وجود خواهد داشت. با این وجود او توضیح نداده است که کدام یک از این فینیشرها در فیلم دیده خواهند شد.

این نویسنده در توئیتر خود به طرفداران گفته است:

این اطلاعات در گذشته هم توسط یکی از اعضای تیم سازنده اعلام شده بود. فیلم مورتال کامبت در رده‌بندی +17 قرار می‌گیرد و Fatality برای اولین بار در تاریخ به پرده سینما می‌رود.  من نمیخواهم بگویم که کدام یک از این حرکات مرگبار در این فیلم وجود خواهد داشت. شما باید منتظر بمانید تا فیلم منتشر شود و آن را ببینید.

برای فیلم Mortal Kombat هنوز اسم کاملی مشخص نشده ، اما می‌دانیم که تولید آن رسما آغاز شده است. این فیلم در شمال استرالیا در حال فیلمبرداری است و کارگردانی آن برعهده Simon McQuoid است. همچنین تهیه‌کننده این فیلم آقای James Wan است که در گذشته کارگردانی سری فیلم‌های موفق The Conjuring را بر عهده داشته است. در نهایت تاریخ March 2021 (اسفند 1399) برای انتشار این بازی در نظر گرفته شده است.

با اینکه تمام فیلم‌هایی که از بازی Mortal Kombat ساخته شده‌اند از محبوبیت بالایی برخوردار هستند اما اکثر صحنه‌های اکشن آنها مانند فیلم‌های رده‌بندی +13 است. مورتال کامبت یک عنوان خشونت آمیز خونین است، بنابراین امیدواریم قرار گرفتن فیلم جدید در رده‌بندی +17 باعث شود تا در کمترین حالت ممکن، مبارزات این فیلم در حد نام Mortal Kombat باشد.

مطالب پیشنهادی:

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

  1. [QUOTE=”Irisviel, post: 4605791, member: 67034″]
    اشتباه نوشته ، چون جیمز وان تهیه کننده فیلم هست نه کارگردانش.

    Simon McQuoid کارگردان فیلم هست .
    [/QUOTE]
    جیمز وان در بخش کارگردانی فیلم هم دست داره ، ولی درست میگید بصورت دقیق تهیه کننده فیلم هستش. تصحیح شد

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن