اخبار بازی

کالکشن بازی Mortal Kombat لغو شد

بازی Mortal Kombat

کمتر از یک هفته تا عرضه بازی Mortal Kombat 11 باقی مانده و در حالی که طرفداران سری بی‌صبرانه منتظر عرضه جدیدترین نسخه در فرنچایز و تجربه قابلیت‌های هر یک از 25 مبارزی که در هنگام عرضه در دسترس خواهند بود هستند، اخبار و شایعات جدیدی درباره سایر نسخه‌های این IP محبوب به گوش می‌رسد که چندان قابل حدس و پیش‌بینی نبوده‌اند. طبق گزارشات و عکس‌های منتشر شده، کالکشنی از سری در دست ساخت قرار داشته که شامل سه عنوان نسخه در این مجموعه می‌شد و نکته جالب توجه این است که هر سه نسخه به طور کامل مورد بازسازی و یا به عبارت دیگر، ریمستر قرار گرفته بودند.

بله درست خواندید. ریمستری از سه نسخه اول در دست ساخت قرار داشت که متاسفانه پس از مدتی توسعه آن لغو گردید. بنا به گفته Danny Huynh از استودیو Blind Squirrel وظیفه آن‌ها، ساخت و تولید بهترین رابط کاربری و جلوه‌های گرافیکی برای بازی بود در حالی که ظاهر نوستالژی سه‌گانه اصلی را حفظ می‌کنند. Huynh در ادامه افزود: تیم قصد افزودن Krypt Mode جدیدی را به بازی داشت که تجربه‌ تازه‌ای برای طرفداران سری به حساب می‌آمد.

آز آن‌جایی که این فرد جزء تیم هنری استودیو یاد شده است و در ساخت رابط کاربری این عناوین دخیل بوده، اقدام به انتشار تصاویری از منوی بازی‌های لغو شده کرده که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید. بازی Mortal Kombat 11 در تاریخ 23 آوریل برای پلی‌استیشن 4، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و کامپیوتر منتشر می‌شود.

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا