اخبار بازی

اطلاعاتی از بسته الحاقی شخصیت Spawn در بازی Mortal Kombat 11

در جریان برگزاری رویداد San Diego Comic-Con، تاد مک‌فارلین (Todd McFarlane) خالق شخصیت Spawn نظرات و هیجان خود را مبنی بر اضافه شدن شخصیت نام‌برده در قالب بسته الحاقی به بازی Mortal Kombat 11 به اشتراک گذاشت.

مک‌فارلین توضیح داد که استودیو NetherRealm با یک پیشنهاد مهیج به نزد ایشان آمد تا شخصیت نمادین Spawn را به صورت یک مبارز همراه به ساخته فایتینگ جدید خود اضافه کند. مک‌فارلین هم که خود از طرفداران فرنچایز Mortal Kombat محسوب می‌شود این پیشنهاد را مشتاقانه و تنها با طرح یک شرط قبول نمود. این شرط بدین شرح بود که حضور Spawn در بازی Mortal Kombat 11 باید در بالاترین حد ممکن از خشونت و دیوانه‌واری باشد و از این منظر از تمامی شخصیت‌های بازی در جایگاه بالاتری قرار بگیرد.

مک‌فارلین دلیل این شرط خود را بدین گونه توضیح داد که اگر افرادی که به تازگی با شخصیت Spawn آشنا شده‌اند در Mortal Kombat 11 این شخصیت را انتخاب کرده و عاشق حرکات و نحوه مبارزه او شوند آنگاه طرفداران واقعی و اصلی Spawn شدیدا از حضور این شخصیت در بازی رضایت خواهند داشت. اعضای استودیو NetherRealm هم به قدری از این شرط خوشحال بوده که به راحتی خواسته مک‌فارلین را پذیرفتند و در طول فرایند تولید این شخصیت برای بازی نیز، خالق آن را در جریان پیشرفت‌های خود قرار می‌دادند.

عنوان مذکور توسط شرکت Warner Bros برای کنسول‌های Nintendo Switch، Xbox One، PS4 و پلتفرم کامپیوترهای خانگی عرضه شده و در دسترس قرار دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.