اخبار بازی

معرفی فهرست کامل بسته Kombat Pack بازی Mortal Kombat 11

بازی Mortal Kombat 11

در حالی که پیش از این جزئیات آن فاش شده بود اما امروز استودیو NetherRealm فهرست کامل شخصیت‌های حاضر در بسته Kombat Pack بازی Mortal Kombat 11 را رونمایی کرد. دو شخصیت این بسته یعنی Shang Tsung و Nightwolf پیش از در دسترس قرار گرفته بودند و اکنون نیز سایر شخصیت‌های حاضر در آن به صورت رسمی معرفی شدند.

شخصیت Terminator T-800، شخصیت Sindel، شخصیت The Joker و شخصیت Spawn دیگر محتویات موجود درون بسته Kombat Pack بازی Mortal Kombat 11 محسوب می‌شوند. در کنار آن تاریخ در دسترس قرار گرفتن هر کدام از این شخصیت‌ها نیز اعلام شده است. براساس آن Terminator T-800 در تاریخ 8 اکتبر برابر 16 مهر، Sindel در تاریخ 26 نوامبر برابر با 5 آذر، The Joker در تاریخ 28 ژانویه 2020 برابر با 8 بهمن و Spawn در تاریخ 17 مارچ 2020 برابر با 27 اسفند در دسترس قرار می‌گیرند.

خرید Kombat Pack مزیت‌هایی از جمله دسترسی به هر کدام از شخصیت‌ها یک هفته زودتر، پوسته، آیتم تجهیزاتی مختلف به همراه 19 پوسته اضافی در اختیار گیمر قرار می‌دهد. ناگفته نماند بازی مورد بحث برای کنسول‌های Nintendo Switch، Xbox One، PlayStation 4 و پلتفرم کامپیوترهای خانگی منتشر شده است.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.