اخبار بازی

شایعه: شخصیت Ash Williams بجای Joker در Kombat Pass بازی Mortal Kombat 11 حضور داشت

به نظر می‌رسد پیش از این تغییراتی در فهرست شخصیت‌های حاضر در بسته Kombat Pass بازی Mortal Kombat 11 ایجاد شده و Joker جایگزین شخصیت Ash Williams شده است. شخصیتی که در نسخه قبلی این مجموعه نیز حضور داشت و علیرغم این که بازیگر آن یعنی بروس کمپل (Bruce Campbell) تایید کرده بود خبری از حضور Ash در بازی Mortal Kombat 11 نیست، در دفعات متعدد شایعاتی منتشر شده بود که از حضور شخصیت اصلی سری Evil Dead در عنوان فایتینگ جدید استودیو Netherrealm حکایت داشت.

اکنون مدرکی به دست آمده نشان می‌دهد شخصیت Ash Williams در Kombat Pass بازی Mortal Kombat 11 حضور داشته و سپس شخصیت Joker جایگزین آن شده است. وبسایت Test Your Might که وبسایت طرفداری مجموعه بازی Mortal Kombat به شمار می‌رود تبلیغاتی را پیدا کرده و آن را به اشتراک گذاشته که در آن فهرست شخصیت‌های Kombat Pass بازی مورد بحث به چشم می‌خورد و همان‌طور که می‌توانید مشاهده کنید، به جای شخصیت Joker از دنیای DC، شخصیت Ash Williams در آن حضور دارد.

در حال حاضر دیگر مشخص نیست که دقیقا چه اتفاقی افتاده است. آیا حضور Ash در بازی تا این اندازه قطعی شده بود که برای آن پوستر تبلیغاتی نیز تهیه شده بود و سپس تغییراتی صورت گرفت؟ یا آیا Joker به این دلیل جایگزین Ash شد که امسال قرار است فیلم مستقل آن نیز اکران شود و از این رو جنبه تبلیغاتی برای آن در نظر گرفته شده است؟

بازی Mortal Kombat 11 برای کنسول‌های Nintendo Switch، Xbox One، PlayStation 4 و پلتفرمکامپیوترهای خانگی منتشر شده و بسته Kombat Pass آن نیز برای خرید در دسترس قرار دارد. دو شخصیت این بسته یعنی Nightwolf و Shang Tsung هم تاکنون به بازی اضافه شده‌اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا