اخبار بازی

عنوان بعدی استودیوی Moon یک بازی نقش‌آفرینی است

Moon Studios ، استودیوی خالق سری بازی Ori مشغول کار بر روی یک عنوان اکشن – ‌نقش‌آفرینی است، این استودیوی مستقل ساعاتی پیش شراکت خود را با شرکت Private Division برای ساخت یک بازی جدید اعلام کرد. به گفته‌ی این تیم سازنده آنها قصد دارند با عنوان بعدی خود استانداردی جدید را برای این ژانر بخصوص تعریف کنند.

استودیوی Moon در سال 2010 توسط توماس ماهلر تاسیس شد بعد از ساخت عنوان درخشان  Ori and the Blind Forest توجه همگان را به خود جلب کرد.  توماس ماهلر به همراه بنیان‌گذار دیگر Moon Studios ،گِنادی کورل در بیانیه‌ی مشترک در مورد همکاری تازه‌ی خود با Private Division اینطور گفتند:

ساخت سری بازی Ori در طی ده سال گذشته تجربه‌ای باورنکردنی برای تیم ما بوده است و اکنون ما بسیار خوشحالیم تا اهدافمان را با ساخت یک عنوان اکشن – نقش‌آفرینی جدید ارتقاء دهیم. ما این موفقیت را مدیون روند اصلاح مکرری می‌دانیم که در استودیوی Moon مورد استفاده قرار می‌دهیم و همچنان این روش را برای ساخت یک بازی جدید دیگر که فراتر از هر چیزی است که تا به حال ساخته‌ایم ، ادامه خواهیم داد.

Moon Studios تنها استودیویی نبود که امروز شراکت جدیدش با Private Division اعلام شد، دو استودیوی Roll7 و League of Geeks نیز همکاری‌شان را با این شرکت برای انتشار عناوین بعدی خود اعلام کردند. شرکت Private Division هنوز هیچ پلتفرم خاص یا بازه زمانی برای انتشار پروژه‌های جدید خود معرفی نکرده است.

نوشته های مشابه

‫3 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.