اخبار بازی

«Monster Hunter World» با «Final Fantasy XIV» کراس اور خواهد داشت

Square Enix در جریان کنفرانس ویدئویی خود در E3 2018 تایید کرد که در این تابستان، بازی های Monster Hunter World و Final Fantasy XIV کراس اور خواهد داشت و بازیکنان میتوانند به ماجراجویی بپردازند.

Final Fantasy 14 یکی از بهترین بازی های MMORPG در بازار است و Monster Hunter World نیز بازی اکشن-RPG است که بازیکنان را در برابر هیولا های مختلف و در سرزمین های عجیب و غریب، قرار می‌دهد. اینطور که به نظر می‌رسد، سران اسکوئر انیکس و کپکام به این نتیجه رسیده اند که می‌توان بین این دو عنوان اشتراکاتی پیدا کرد و بنابراین تصمیم گرفته اند که در رویدادی ویژه در این تابستان، دنیای دو بازی را با هم مخلوط کنند.

جزییات زیادی هنوز در درسترس قرار نگرفته است ولی در تریلری که پخش شد، شخصیت هایی از Final Fantasy XIV به جنگ یکی از هیولا های Monster Hunter World می‌رود.

از آنجایی نیز که در آخر تریلر فقط وبسایت Final Fantasy 14 نمایش داده شد، می‌توان حدس زد که این رویداد در دنیای فاینال فانتزی 14 رخ دهد.

می‌توانید تریلر را در زیر مشاهده کنید:

[aparat id=”fJqUe”]

همچنین می‌توانید نقد Monster Hunter World را در بازیسنتر بخوانید

احسان محمدی

Game , Movie , Music , Book And Comics

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.