اخبار بازی

عنوان Monster Hunter برای پلتفرم های غیر نینتندو نیز منتشر خواهد شد

بالاخره بعد از سال ها عنوان Monster Hunter بر روی پلتفرم هایی غیر از نینتندو نیز تجربه خواهیم کرد..

طبق نمایشی که در کنفرانس سونی شاهد بودیم، دنیای بازی کمی متفاوت تر از قبل است. حداقل متفاوتر تر از چیزی که طی سال های اخیر بر روی کنسول های نینتندو دیده بودیم! بازیکن به واسطه شاخه و ریشه درختان تاب میخورد و با استفاده از استتار، هیولاها را به سمت تله می کشاند. حتی از این روش برای به جان هم انداختن آن ها استفاده می کرد. همچنین شاهد یک سلاح تیربار سنگین بودیم که حال و هوای متفاوتی را به بازی داده است.

طبق اطلاعاتی که بعد از کنفرانس برای خبرنگاران منتشر شده، این شماره از بازی که Monster Hunter World نام دارد، سیستم بازی را از نو خواهد چید. بازی بر پایه ارتقای مهارت و کرفتینگ خواهد بود و بازیکنان باید با استفاده از تعامل محیطی و گیاهی خود را در این دنیای بزرگ زنده نگه دارند.

هیولاها دارای جزئیات بیشتری هستند و در این بین شاهد هیولاهای قدیمی نیز بودیم. انیمیشن آن ها نیز نسبت به MH4 و Generation پیشرفت قابل ملاحظه ای کرده است. بازی دارای سیستم Co-Op چهار نفره است و بازیکنان غربی برای اولین بار قادر خواهند بود در کنار بازی کنان ژاپنی به بازی بپردازند.

این عنوان در اوایل سال 2018 منتشر خواهد شد. نسخه کامپیوتر های شخصی کمی بعد از انتشار کنسول ها منتشر می شود.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.
بستن
بستن