اخبار بازی

Monochroma برای Xbox One تایید شد

Nowhere Studios استدیویی مستقل هست که، در ترکیه قرار دارد. ساخته جدید این استدیو مستقل با نام Monochroma چندی پیش برای PC منتشر شده بود، این در حالی است که Monochroma در Kickstarter توانسته بود به رقم $80,000 برای توسعه بازی دست پیدا کند. در ادامه با بازی سنتر همراه باشید.
سبک بازی پازل، پلتفرمر است و گیم پلی بازی روایتگر داستان 2 برادر است که یکی زخمی است و باهم باید در جهانی که سیل و طوفان در آن جریان دارد سفر کنند. همچنین این بازی با قدرت موتور Unity 3D ساخته شده است.

Nowhere Studios سازنده بازی در مورد نسخه Xbox One و Wii U بازی گفته است:"

با عرض پوزش باید خبری را اعلام کنم، ما در حال کار برروی نسخه Xbox One هستیم و نسخه Wii U بازی نیز احتمالا کنسل می شود. اما اگر نسخه Xbox One بازی به خوبی پیش برود، نسخه PS4 و Wii U بازی نیز توسعه داده خواهند شد."

Nowhere Studios قبلا قصد عرضه بازی برای PSV و PS3 را داشت و در سال 2013 نسخه Xbox One بازی، را نیز کنسل کرد و به توسعه نسخه PS4 و Wii U پرداخت، ولی به نظر می رسد نسخه Xbox One بازی فقط در حال توسعه است.

جوایز این بازی:
                     data-src=  data-src= data-src=                            

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.