اخبار بازی

Molyneux پیش بینی می کند

به جرات می توان گفت E3 امسال همان طور که می تواند نمایشگاهی پر از سورپرایزهای مختلف باشد، می تواند به کسل کننده ترین همایش ها نیز تبدیل شود. تنها دو هفته به برگزاری E3 امسال مانده ولی هنوز خبر خاصی در مورد این نمایشگاه مخابره نشده، بعضی از استودیوهایی که انتظار می رفت در این نمایشگاه حضور داشته باشند نیز در جاهای مختلف حضور خود را تکذیب کردند.

آقای Molyneux رییس سابق Lionhead که امسال قرار است عضو تیم Spike TV در E3 باشد گفته است که شرکت های سازنده کنسول های خانگی باید برای سال جدید کار مهیجی انجام دهند.

ایشان در ایمیل خود به سایت Kotaku گفته است: "Sony و Microsoft نفس های خود را برای نسل بعدی حبس کرده اند. خیلی جالب است که ببینیم برای سال جاری چه برنامه ای را در پیش خواهند گرفت. شاید قیمت ها را کمتر کنند. Nintendo در حال حاضر بر روی WII U کار می کند تا بتواند لیست بلند بالایی از بازی های First Party را برای آن مهیا کند. من انتظار دارم که امسال خبرهایی از Bungie بشنوم. در مورد بازی های شوتر هم فکر می کنم که Activision کار سختی در نمایش Black Ops 2 داشته باشد."

E3 2012 مانند سال های گذشته در تاریخ 5-7 ژوئن در شهر لوس آنجلس برگزار خواهد شد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

داود سامانی

از رفیق زیاد شانس نیاوردم! Game

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.