اخبار بازی

Molyneux و اظهار نظر جالب او نسبت به Heavy Rain

آقای Peter Molyneux طراح سری بازی های Fable در صحبتی که با سایت Joystiq داشت ، زبان به تحسین و ستایش Heavy Rain گشود و از آن با عنوان " اولین نشانه های آینده بازی های رایانه ای " یاد کرد .
" من به تمام کسانی که می خواهند نشانه ای از آینده این صنعت را ببیند و آن را در قالب یک بازی تجربه کنند توصیه می کنم هرگز Heavy Rain را از دست ندهند . البته ، من نتوانستم بیشتر از 90 دقیقه به انجام بازی بپردازم زیرا دنیای زیر باران این بازی بسیار تاریک و عاطفی بود و واقعا احساسات من را بروز داد . "
" اما هیچ شک و شبهه ای وجود ندارد که بازی به مانند Heavy Rain ساخته نشده است . بازی که در آن بازیکن خود احساس وجود کند و در یک اثری که مانند فیلم های طراز اول سینمایی میماند قرار بگیرد . با وجود داستان غنی و تاثیرگزار ، صحنه های سینمایی و Motion Capture شگفت انگیز این بازی ، Heavy Rain چراغی است که آینده این صنعت را به ما نشان می دهد . جایی که شما درگیر داستانی پر پیچ و خم می شوید و این انتخاب های شماست که تجربه شما را رقم خواهد زد " Peter Molyneux همچنین در ادامه گفت خاطره دردناکی از صحنه های ابتدایی بازی دارد ( شاید فریاد های Jason و گریه های او باشد که به گفته او هنوز در ذهن و مغز او میپیچد . )
Molynexu در ادامه به تحسین انتخاب و طراحی سیستم Heavy Rain در بخش Gameplay پرداخت و گفت : " سیستم QTE شما را به بازی می برد ، باید همواره فکر کنید تا انتخاب های درست را از دست ندهید . " هر چند وی در ادامه به تکراری شدن این سیستم اشاره کرد تا جایی که ممکن است باعث حسته شدن بازیکن شود . با این حال او گفت : " کاری که Quantic Dream در Heavy Rain کرد واقعا قابل ستایش است و می توان از کلمه انقلاب برای آنها استفاده کرد . "

Peter Molyneux در پایان گفت : " طراح های ما می خندیدند چون بارو داشتند که سبک QTE یک سبک مرده است ولی این بخشی از زیبایی های درام Heavy Rain بود . " 

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.