اخبار بازی

Molyneux: مطمئن هستم که یک روز Xbox One بدون کینکت عرضه خواهد شد

شرکت مایکروسافت همچنان در حال عرضه کنسول Xbox One به همراه کینکت است با این حال موسس استدیو 22 Cans آقای Peter Molyneux بر علیه این دستگاه سخن گفته اند و معقتند که حتی تصور این را هم نمی شود کرد که مایکروسافت یک مدل بدون کینکت عرضه نکند. آقای Molyneux در مصاحبه با Edge گفته اند: "شاید دلیلش این باشد که ما در انگلستان هستیم و زیاد با تلویزیون سر و کار نداریم اما روز به روز این موضوع مضحک تر می شود. من و پسرم می نشینیم و چیزهای مختلف به آن می گوییم که عمل هم نمی کند. آنها می تواننده هزینه کنسول را کمتر کنند (با حذف کینکت). مطمئن هستم که یک روز Xbox One بدون کینکت عرضه خواهد شد. حتی فکرش هم نمی توان کرد که مایکروسافت دست به چنین کاری نزند."

جدیدترین بازی عرضه شده مخصوص کینکت، Kinect Sports Rivals است که دستگاه مذکور عملکرد 100 درصد خوبی هم در حین اجرا آن ندارد. نظر شما درباره کینکت چیست؟ آیا واقعا بازی ها، امکانات تلویزیونی و فرامین صوتی آن ارزش دارد؟

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.