اخبار بازی

Molyneux: بازی Fable III یک فاجعه بود

بازیساز مشهور انگلیسی آقای Peter Molyneux اعتراف می کنند که بازی نقش آفرینی Fable III که در سال 2010 عرضه شد انتظارات را برآورده نکرد.
رئیس سابق استدیو Lionhead در مصاحبه خود با Develop گفته است: "به نظرم Fable III یک فاجعه از آب در آمد. قرار بود بسیار بزرگتر از محصول نهایی که شاهد آن هستیم واقع شود. من در ذهنم یک طراح هستم و هنگام ساخت بازی ها جواهری گرانبها را در نظر دارم. Fable برای من جواهری خارق العاده، سرگرم کننده و هنری بود که هرکسی می توانست بازی کند. این جواهر گرانبها آن چیزی نشد که دنبال آن بودم و همیشه در بخش های مختلفی نقصان داشت. با این حال Fable 1 به عنوان اولین بازی بد نبود. این عنوان سرشار از مشکلات فنی بود اما در کل بازی بدی نبود. فکر میکنم Fable II در مسیر درستی قدم گذاشت. اگر وقت داشتم تمامی پیشرفت هایی که حاصل شده بود را، به مدت یک سال دوباره صرف ساخت Fable III میکردم. اما آیا باز هم همان جواهر بی نظیر می توانست باشد؟ خیر."

 

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.