اخبار بازی

Modern Warfare 3 در PC دارای سرورهای اختصاصی خواهد بود.

معمولا وجود سرورهای اختصاصی در یک بازی تجربه ی آنلاین بهتر و لذت بخش تری را برای گیمر به ارمغان می آورد. Modern Warfare 2 از جمله بازی هایی میباشد که نسخه PC آن فاقد سرورهای اختصاصی بود و البته این مسئله باعث به وجود آمدن مشکلاتی نیز شد. امروز در GamesCom؛ Activision تائید کرد که MW3 از سرورهای اختصاصی پشتیبانی خواهد کرد و این تنها قسمتی از تلاش آن ها برای نشان دادن این که به PC گیمرها اهمیت میدهند است.

یکی از نگرانی های Activision بابت نسخه PC اما، این است که چیت کردن و تقلب در این پلتفرم بسیار آسان تر از کنسول ها میباشد. با Call of Duty Elite ، اکتیویژن در نظر دارد تا جوایز زیادی را در مسابقاتی رسمی به گیمرها اهدا کند و آن ها میگویند اگر شما چیزی برنده نشدید، میفهمید که کس دیگری شده. این کمپانی میلیون ها دلار از بودجه ی خود را صرف جوایزی که قرار است داده شوند کرده است.

با وجود تعداد زیاد مسابقات و جوایزی که قرار است داده شوند، قطعا PC چیترها نگرانی بزرگی برای Activision هستند. اما آن ها میگویند که بر روی این مسئله در حال کار اند و تا زمانی که از بابت یک مسابقه ی جوانمردانه مطمئن نشوند Modern Warfare 3 را شیپ نخواهند کرد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.