اخبار بازی

Modern Warfare 2 E3 Impression

استدیو اسطوره ای Infinity Ward بار دیگر خود را برای درخشش آماده میکند مطمئنا Modern Warfare 2 یکی از بزرگترین بازیهای نسل هفتم خواهد بود.
چند سال از اتفاقات MW1 گذشته است Captain Price حالا دیگر پس از سالها نبرد در آرامش به خواب رفته است.گروهی که رهبری آن را Zakhief بر عهده داشت حالا توسط Vladimir Makarov کنترل میشود این گروه در روسیه پرورش یافتند و تبدیل به قدرت تهدید برانگیزی شده اند Task Force 141 با رهبری Soap Mactavish کاراکتر شماره اول برای سرنگونی این گروه وارد خاک روسیه میشوند شما در نقش سرگرد Gary “Roach” Sanderson ایفای نقش خواهید کرد.ماموریت های شما در کوهستان های روسیه و ریو دا جانیرو برزیل و افغانستان به وقوع خواهد پیوست.
———————————————————-
من (Roach) در کنار Captain Soap Mactavish که حالا دیگر فرمانده گروه شده است پا به ماموریت گذاشتیم.هوا اینجا تو ارتفاع چند هزار پایی قزاقستان خیلی سرده.
حتی حال و هوای و اتمسفر بازی سرمای خاصی رو به شما القا میکند.
استراحت کافیه Roach این سخنان از دهان کاپیتان خارج شد بهتره راه بیفتیم.
اولین چیزی که شاید شما را محو خود سازد انیمیشنها و صداگذاری و طراحی عالی محیط و افکت برف باشد.انیمیشنهای کاپیتان واقعا عالی و پرجزییات هستند.یک موزیک زیبا حال و هوای خاصی را رقم زده حالا وقت یخ نوردی است سیستم یخ نوردی به این گونه است که RT و LT هر کدام به عنوان Icepick و یک دست شما عمل خواهند کرد یعنی باید به نوبت دست چپ و راست خورد را به کار اندازید البته شما ابتدا باید یک تریگر را نگه دارید و بعدی را در صخره فرو کنید اگر شما تریگر را ول کنید خواهید افتاد در ضمن اگر شما زیاد به یک یخ تکیه کنید بر اثر وزن شما خرد خواهد شد .
پس کاملا باید با احتیاط و ارامش عمل کنم.فکر کنم یه 15-16 متری بالا اومدم بالاخره به یه جای امن رسیدم.
مثل همیشه چک پوینت های دوست داشتنی بر بالای صفحه نقش میبندد.در اینجا واقعا عظمت محیط و جلوه های بصری شما را محو خواهد کرد.

کاپیتان با یک پرش منو به دنبال کردنش فرا میخونه.اما باز هم بدشانسی اوه .. خدای من دارم میفتم پایین اما کاپیتان نجاتم داد شانس اوردم.
حتی ضربان قلب Roach شنیده میشود درست در اخرین لحظه کاپیتان مک تاویش با یک صحنه ی سینمایی دست او را میگیرد چیزی که سازندگان بر روی آن در این نسخه مانور داده اند صحنه های اکشن و سینمایی است چیزی که در تریلر هفته گذشته شاهد آن بودیم.
پس از راه طولانی که اومدیم حالا به مخفیگاه دشمن که درست در میان کوهستان مخفی شده رسیدیم هوا برفیه میدان دید ما خیلی کمه بهتر از رادار استفاده کنیم.
از رادار باید برای ردیابی دشمن استفاده کنید این برای اولین بار است که شما چنین تجهیزاتی بر روی اسلحه خود دارید.
باید خیلی اروم با مخفی کاری عمل کنیم هوای برفی میدان دید دشمن کم شده و این راه خوبی برای پیشروی ماست.
قابلیتهای قبلی مانند استفاده از چاقو و برداشتن اسلحه دشمن همگی وجود دارد.
راهم من با کاپیتان عوض شده تا کاپیتان مراقب اوضاع است باید ماموریت خودم که منفجر کردن پایگاه دشمن است را انجام بدم.
حالا فرصت داریم کمی در محیط گشت بزنیم چیزی که توجه ما رو به خود جلب کرد محیط بازتر و بزرگتر است.
باید خودم رو به شمال شرق این پایگاه برسونم و C4 رو روی منبع سوخت قرار بدم تا یه اتیش بازی خوب درست بشه و این کار را باید کاملا بی سر و صدا انجام بدم رادار الان خیلی به کارم میاد تمام دشمنان رو به راحتی تشخیص میدم البته کاپیتان هم تا جایی که میتونه راه را برای من هموار میسازه پایگاه دشمن واقعا مجهز است چندین جت در این جا وجود داره بالاخره به شمال شرق یعنی منبع سوخت رسیدم بهترین جا برای گذاشتن C4 همین جاست .حالا باید برگردم و خودم رو به کاپیتان برسونم در راه از دید دشمن باید مخفی بمونم چه جالب چند نفر این جا دارن یه جت رو تعمیر میکنن بهتره کاری به کارشون نداشته باشم بالاخره به یه ساختمونی شبیه سوله رسیدیم کاپیتان از کامپیوتر اطلاعات رو دانلود میکند باید مواظب اوضاع باشم.او خدای من در سوله باز شد.
دقیقا قسمت اکشن این مرحله از اینجا شروع میشه و اوج هیجان را باید در این قسمت تجربه کرد.
مخفی کاری بسه نقشه رو باید عوض کنیم 3-2-1 بوم یه انفجار بزرگ به راه انداختم.
صداگذاری و افکت های انفجار بسیار زیبا و قوی کار شده اند.
نام: mw2.JPG بازدید ها: 24 سایز: 26.6 کیلوبایت
همینطوری سربازای دشمن میان و من میکشم .وای همه جا صدای شلیک اسلحه میاد اوه کارمون سخت شد دیگه تیراندازی بسه باید فرار کنیم.همینطور دنبال ما دارن میان اوه یکیشون با اسنوبیل دنبالمونه.
تاثیر گلوله بر محیط بسیار بیشتر شده و تخریپ پذیری محیط تا حد معقولی پیشرفت داشته است به طور مثال شما اگر به لاستیک ماشین ها تیر بزنید آنها کاملا واکنش نشان میدهند و مثل قبل تیرهای شما از دیوار گذر خواهند کرد.
با اسنوموبیل سمت ما میان باید مواظب باشم به ما صدمه ای نزنن اگر بتونم راننده اش رو بزنم کار تمومه.باید از پایگاه خارج بشیم از این بلندی پریدیم پایین.
واقعا بازی سینمایی تر شده و اوج هیجان را شاهد هستیم.یک انیمیشن زیبا از کاپیتان نیز در این صحنه شاهد بودیم واقعا روی گرافیک و جزییات آن به دقت کار شده است.
دست بردار نیستن پشت سر ما دارن میان او چندتاشون رو زدیم از بلندی افتادن پایین.دوباره چند تا اسنوبیل اما این دفعه کاپیتان یکیشون رو با IcePick سرنگون کرد.انتظار چنین چیزی رو نداشتم باید سوار اسنوبیل بشم.
برای اولین بار سوار چنین چیزی به این گونه شاید در بازی ها بشوید کنترل اسنوبیل در کنار استفاده از Sidearm یعنی اسلحه دستی خود بسیار جذاب است و پرش های پی در پی و گذر کردن از میان درختها واقعا مهیج است.کنترل اسنوبیل به این گونه است شما با RT گاز میدهید و با استیک سمت چپ برای هدایت آن استفاده میکنید البته با فشردن LT میتوانید شلیک کنید.
هلیکوپتر هم ما رو داره تعقیب میکنه حالا به یک رودخانه رسیدیم و هنوز دشمنان با اسنوموبیل دنبال ما هستن.wow کاپیتان با یه پرش بزرگ از بالای سر من پرید حالا توی یه دره یعنی یه سرپایینی افتادیم سرعتمون خیلی زیاد شده و باید از درختهای سر راه دوری کنیم.وای یه پرش بزرگ کردیم.اوه بالاخره تموم شد.
یکی از زیباترین صحنه های نمایش این بازی دقیقا اخر این مرحله بود که واقعا صنعت بازی چنین صحنه ی زیبایی رو کم داشت.
نمایش های Modern Warfare 2 تا بحال بسیار قوی بوده است امیدواریم 10 نوامبر نیز چنین نظری داشته باشیم

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.