اخبار بازی

Mod جدیدی به بازی Fallout 4 چهار فصل را اضافه می‌کند

«GameDuchess» یک Mod برای بازی «Fallout 4» ساخته که چهار فصل را به بازی اضافه می‌کند. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

این مود که درحال حاضر در سایت «Nexus Mods» در دسترس است، چهار فصل بهار، تاسبتان، پاییز و زمستان را به بازی اضافه می‌کند و محیط اطراف را بسته به نوع فصل تغییر می‌دهد. در ویدیو زیر می‌توانید تغییرات در فصل‌های مختلف را مشاهده کنید:

سازنده این مود گفته است که نصب این مود می‌تواند باعث افت فریم در بازی شود. او در ادامه توضیح می‌دهد که در آینده این مود را بهینه نخواهند کرد چون درحال حاضر فایل های مود بین کیفیت و کارایی بالانس شده‌اند و در بهترین حالت خود قرار دارند.

او همچنین اشاره کرد زمانی که «Bethesda»، برنامه «Creation Kit» (برنامه رسمی از طرف استدیو برای ساخت و اجرای مود) را عرضه کند، مود را بروز خواهند کرد. درحال حاضر پیشنهاد شده‌است که فقط از یک فصل در آن واحد استفاده شود، ولی زمانی که ابزار رسمی مود سازی عرضه شد، GameDuchess شاید آپدیتی برای مود عرضه کند که به صورت خودکار فصل‌ها تغییر کنند.

برای اطلاعات بیشتر و چگونگی نصب این مود می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.