اخبار بازی

MK Team قصد ترك Midway را دارد !!

اوضاع شركت Midway خيلي به هم ريخته است و شواهد نشان مي دهد MK Team كه در طول اين 17 سال مجموعه MK را به اينجا رسانده اند , قصد ترك اين كمپاني را دارند.
………….
تيم MK كه شامل 50 بازي ساز مي شود در حال صحبت با چندين Publisher بزرگ ديگر است. چندين تن از اعضاي ارشد اين تيم هم در حال صحبت با Midway هستند تا از انها جدا شوند. طبق گفته منبع داخل Midway كه خواسته اسمش مخفي بماند يكي از دلايل جدايي اين تيم ندادن حقوق مورد نظر به انها است.

اين تيم همچنين از وضعيت ورشكستگي Midway و نحوه برخورد شركت نسبت به اين وضيعت ناراضي هست. يكي ديگر از دلايل جدايي اين است كه تيم MK مجبور است بازي هاي پرفروش و قوي را سر موقع عرضه كند در حالي كه ديگر پروژه هاي در Midway به اين سرعت پيش نميرود.

جدا شدن اين تيم مشكلاتي ديگري را به همراه دارد. درست است كه Midway در حال حاضر IP سري Mortal Kombat به فروش گذاشته است اما اگر اين استوديو از Midway جدا شود و به يك Publisher ديگر بپونند ممكن است انها ديگر نتوانند بر روئ اين سري كار كنند و قادر به اتمام MK 9 نخواهند بود كه در حال حاضر در مرحله ساخت به سر مي برد.

مطالب پیشنهادی:

کسری کریمی طار

فيلم.بازي.خواب. فوتبال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.