اخبار بازی

Mike Capps نقش مشاور را در شرکت Epic Games ترک کرد

اوایل ماه دسامبر بود که Mike Capps ریاست شرکت Epic Games عنوان کرد که از سمت خود کناره گیری می کند ولی در نقش مشاور در کنار این شرکت خواهد بود. او امروز در پیامی که در صفحه فیسبوک خود منتشر کرد عنوان کرده است که دیگر در شرکت Epic Games نقشی ندارد. آقای Mike Capps در این مورد می گوید: "زمانی که اعلام کردم دیگر در سمت ریاست شرکت Epic نیستمف برنامه ام این گونه بود که فعالیت خود را کمتر کنم اما به همکاری با شرکت ادامه دهم و در بخش هیئت مدیره شرکت کار کنم وبه صورتی عجیب در نقش فردی نیمه بازنشسته باشم که هم چنان در گردهمایی ها و بخش بازی سازی حضور دارد. متاسفم که بگویم که شرایط تغییر کرده است و از تاریخ  11 فوریه دیگر نقشی در شرکت Epic Games برعهده ندارم."

وی در ادامه می گوید: "خب هدف بعدی م چیست؟ من عضوی از چندین هیت مدیره در شرکت های مختلف بازی سازی هستم و افتخار می کنم که به عنوان یک وکیل در ضمینه بازی های رایانه ای در واشینگتن کار کنم. من یک سری از کرسی های در چند شرکت و بخش مشاوره ای آن ها را مدنظر دارم و هم چنین امکان تدریس در یکی از دانشگاهای معتبر جهانی در کارولینای شمالی هم در میان پیشنهادات کاری من است. اما بیش از همه تمرکز من بر روی چند هفته آینده است که قرار است پدر شوم." آقای Mike Capps در انتها می گوید: "من دوستان بسیاری در شرکت Epic دارم و برای آن ها آرزوی موفقیت در کار ها و پروژه های آینده اشان را دارم."

شرکت Epic هم در این ارتباط متنی را منتشر کرده است که در آن عنوان شده است: "وقتی  مایک در سال گذشته خبر بازنشستگی خود را داد او در بخش مشاوره با ما همکاری می کرد." در ادامه این متن آمده است: "همان گونه که در گذشته ما برای آینده شرکت Epic Games برنامه ریزی می کردیم، ما تصمیم گرفتیم مبنی بر این که فرصت خوبی است تا مدیریت جدیدی را داشته باشیم. ما زا مایک بخاطر سال ها فعالیت در شرکتEpic Games سپاسگذاریم و آرزوی دورانی خوب را چه در بازنشستگی و چه در نقش پدری برای او داریم."

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.