اخبار بازیایکس باکس سری ایکسایکس باکس وان

اتحادیه اروپا خرید زنمیکس توسط مایکروسافت را تایید کرد

قرارداد مایکروسافت برای خرید زنمیکس مدیا توسط اتحادیه اروپا تایید شده است. همانطور که قبلا گفته شده بود، اتحادیه اروپا تا تاریخ پنجم مارس فرصت داشت تا در مورد این قرارداد تصمیم‌گیری کند و حالا اینطور که به نظر میرسید بدون هیج مشکل یا نگرانی تایید شده است.

تصویر Xbox + Bethesda

این خرید به تازگی توسط سازمان SEC آمریکا هم مورد تایید قرار گرفت تا یک مانع بزرگ دیگر برای مایکروسافت برداشته شود. زمانیکه این معامله نهایی شود، باید منتظر صحبت‌های مایکروسافت درباره آینده بازی‌های بتسدا و انحصاری‌بودن آن‌ها باشیم. مایکروسافت قبلا تایید کرد که تمامی بازی‌های عرضه‌نشده بتسدا مانند Starfield در روز انتشار بر روی سرویس Xbox Game Pass قرار خواهند گرفت. همچنین احتمالا شاهد حضور همه بازی‌های قدیمی این شرکت هم برو روی گیم پس باشیم.

حتی با وجود در اختیار گرفتن بتسدا، مایکروسافت به دنبال خرید استودیوهای بیشتر است چرا که ساتیا نادلا، مدیرعامل مایکروسافت، در چند ماه اخیر گفته است که این شرکت به دنبال خرید کمپانی‌های بازی است.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.