اخبار بازی

اطلاعات جدید پیرامون برنامه‌ی کمپانی «Microsoft» برای نمایشگاه «E32018»

نمایشگاه «E3» به سرعت نزدیک میشود و برخی از کمپانی‌های بزرگ اقدام به اعلام زمان کنفرانس‌ها و رویدادهایی خود طی این نمایشگاه، کرده اند. این بار نیز نوبت کمپانی «Microsoft» است که اطلاعات بیشتری در این زمینه ارائه کند.

Microsoft

بر خلاف سال‌های گذشته کمپانی «Microsoft» در داخل «Los Angeles Convention Center» حضور نخواهد داشت بلکه از «Microsoft Theater» برای برگزاری تمام رویدادهای خود استفاده خواهد کرد.

پیش از آغاز نمایشگاه «E3» کمپانی مایکروسافت کنفرانسی در تاریخ یکشنبه ۱۰ ژوئن ساعت ۱ بعد از ظهر به وقت پسیفیک ( دوشنبه ۲۱ خرداد ساعت سی دقیقه‌ی بامداد ) برگزار خواهد کرد. طبق اعلام این کمپانی کنفرانس امسال شامل «نمایش دقیقتری از عناوینی که پیشتر معرفی شده ‌اند و تریلر عناوین معرفی نشده‌ای که در سال ۲۰۱۸ و پس از آن منتشر خواهند شد»، خواهد بود.

علاقه‌مندان میتوانند این کنفرانس را از طریق کانال «Xbox» در سرویس «Mixer» و اپلیکیشن این سرویس به صورت زنده تماشا کنند. این کنفرانس از طریق فروشگاه‌های مایکروسافت و سرویس‌های پخش زنده‌ی دیگر نیز قابل مشاهده خواهد بود.

در روز پس از کنفرانس اولین  برنامه‌ی «Inside Xbox» مربوط به نمایشگاه «E3» پخش خواهد شد که شامل «اعلان‌های انحصاری، نمایشی از بازی‌ها، مصاحبه‌ها و چیزهای بیشتری» میباشد. اطلاعات بیشتر پیرامون برنامه‌های پخش زنده‌ی این کمپانی به زودی اعلام خواهد شد.

کمپانی «Microsoft» بار دیگر رویداد «FanFest» خود را طی نمایشگاه «E3» برگزار خواهد کرد. طرفداران میتوانند از طریق سایت «Xbox» برای قرعه‌کشی بلیط این رویداد ثبت نام کنند. ۴۰۰ نفر از شرکت کنندگان شانس بردن بلیط برای این رویداد که در روزهای ۱۰ و ۱۱ ژوئن (۲۱ و ۲۲ خرداد) برگزار میشود را خواهند داشت. ۱۰۰۰ نفر نیز بلیط «فقط شرکت در کنفرانس» این کمپانی را به دست خواهند آورد. فارغ از نوع بلیطی که افراد به دست خواهند آورد، اجازه‌ی شرکت در کنفرانس شرکت مایکروسافت را خواهند داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.