اخبار بازی

مایکروسافت تغییراتی را در سرویس Game Pass اعمال کرد

مایکروسافت قیمت Xbox Game Pass را افزایش داد و سطح اشتراک جدیدی را معرفی کرد که شامل بازیهایی که از روز اول عرضه در دسترس هستند، نمی‌شود.

مایکروسافت روز سه شنبه اعلام کرد که از 10 ژوئیه، قیمت اشتراک Xbox Game Pass Ultimate از 16.99 دلار / 12.99 پوند / 14.99 یورو به 19.99 دلار / 14.99 پوند / 17.99 یورو در ماه افزایش می‌یابد. این اشتراک شامل PC Game Pass، بازی‌های day one، عناوین انحصاری مایکروسافت، دسترسی به بازی‌های آنلاین و سرویس ابری است.

سطح اشتراک PC Game Pass نیز تغییر قیمت خواهد داشت و قیمت آن به 11.99 دلار / 9.99 پوند / 11.99 یورو افزایش می‌یابد و شامل تمام مزایای فعلی، از جمله بازی‌های day one می‌شود.

مایکروسافت اعلام کرد که از این هفته، اشتراک Xbox Game Pass for the Console را برای کاربران جدید از دسترس خارج خواهد کرد و به زودی با یک سطح اشتراک جدید با قیمت 14.99 دلاری به نام Standard جایگزین می‌شود که شامل دسترسی به کاتالوگ بازی‌ها و بازیهای آنلاین است، اما این اشتراک بدون بازی‌های day one و سرویس ابری است.

قیمت سالانه اشتراک Xbox Game Pass Core (قبلاً Xbox Live Gold نام داشت) از 59.99 دلار به 74.99 دلار افزایش می‌یابد. اما قیمت اشتراک ماهیانه 9.99 دلار باقی می‌ماند.

مایکروسافت گفت: برخی بازی‌هایی که در اشتراک Xbox Game Pass Ultimate در روز اول در دسترس قرار خواهند گرفت، در سرویس Xbox Game Pass Standard در دسترس نخواهند بود و ممکن است در آینده به کتابخانه‌ی این سرویس اضافه شوند. کاربرانی که در حال حاضر مشترک Xbox Game Pass برای کنسول هستند، مجاز خواهند بود اشتراک خود، از جمله دسترسی به بازی‌های day one، را حفظ کنند. با این حال، اگر این کاربران در هر زمانی تمدید پرداخت خودکار خود را خاموش کنند و عضویت آنها از بین برود، دیگر به Game Pass برای کنسول دسترسی نخواهند داشت و باید به یکی از اشتراک‌های دیگر بپیوندند.

مایکروسافت افزود: ما Game Pass را ایجاد کردیم تا به بازیکنان امکان انتخاب بیشتر برای کشف و بازی کردن بازی‌ها را بدهیم. این شامل ارائه قیمت‌ها و طرح‌های مختلف می‌شود، بنابراین بازیکنان می‌توانند بهترین را برای خودشان پیدا کنند.

مایکروسافت در اواخر سال جاری، Call of Duty: Black Ops 6 را از روز اول عرضه برای Game Pass عرضه می‌کند، که اولین باری است که بازی Call of Duty در چنین سرویسی در زمان عرضه قرار می‌گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا