اخبار بازی

کمپانی «Microsoft» برای تیمی جدید در کالیفرنیا به منظور ساخت بازی‌های «AAA» استخدام میکند

کمپانی «Microsoft» در سال‌های اخیر تحت فشار انتقادات نسبت به کیفیت و کمیت عناوین انحصاری بزرگ قرار گرفته است. این در حالیست که رقیب این کمپانی در صنعت بازی‌های ویدئویی، کمپانی «Sony»، در این زمینه خوش درخشیده و عناوین مختلفی را وارد بازار کرده است که با استقبال خوبی از سوی بازیکنان نیز همراه بوده‌اند.

Microsoft

آقای «Phil Spencer» رئیس بخش «Xbox» در مصاحبه‌هایی اعلام کرده بود که آن‌ها از خواسته‌ی بازیکنان آگاهند و تمرکز خود را بر روی عناوین «First-Party» خواهند گذاشت اما این امر زمان خواهد برد. حال بر اساس آگهی استخدام جدیدی، این کمپانی به دنبال نقش مدیربرنامه‌ی ارشد با سابقه کاری بر روی عناوین «AAA»، برای تیم جدیدی در شهر سانتامونیکا واقع در ایالت کالیفرنیا است.

در این آگهی اشاره به تجربه‌ي فرد در انتشار بازی‌هایی با کیفیت بالا و استانداردهای «AAAA»، تجربه در مدیریت تیم‌های داخلی و استدیوهای خارجی در سراسر جهان و همچنین دانش ساخت عناوین جدید به چشم میخورد.

پیشتر نیز آقای «Darrell Gallagher» که در کمپانی «Activision» و شهر «Santa Monica» فعالیت میکرد، به تیم هدایت بخش «Xbox» پیوسته و گفته بود خبرهای بیشتری پیرامون نقش او در این کمپانی، طی رویداد «E3» اعلام خواهد شد. حال باید تا نمایشگاه «2018 E3» برای اطلاعات بیشتر پیرامون پیوستن او به کمپانی مایکروسافت و ارتباط احتمالی آن با تیم جدید «Xbox» منتظر ماند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.