اخبار بازی

فیل اسپنسر خواهان عرضه فروشگاه‌های بازی رایانه‌های شخصی بر روی ایکس‌باکس است

فیل اسپنسر، مدیر عامل مایکروسافت گیمینگ در صحبت با Polygon خاطرنشان کرد که مایل است فروشگاه های بازی رایانه شخصی مانند فروشگاه Epic Games را روی کنسول های ایکس‌باکس ببیند. او گفت تصور کنید نشسته اید، کنسول ایکس باکس خود را روشن کرده اید و کتابخانه فروشگاه Epic Games خود را بارگذاری می‌کنید.

در مصاحبه ای با Polygon، اسپنسر در مورد اینکه چگونه بازار کنسول به طور کلی بدون تغییر است، صحبت کرد. به این معنی که تعداد افرادی که کنسول می خرند، افزایش پیدا نمیکند در نتیجه بازار، از نظر تعداد کاربران، در حال رشد نیست.  اسپنسر گفت که یکی از راه‌ها، ارائه گزینه‌های بیشتر برای بازیکنان است. مثلا بازیکنانی که از کنسول ایکس‌باکس استفاده می‌کنند اجازه داشته باشند بازی‌ها را از فروشگاه Xbox و یا از فروشگاه Epic Games خریداری کنند.

اسپنسر گفت: تاریخ ما را به‌عنوان یک شرکت ویندوزی (نرم افزار) در نظر بگیرید. شما می‌توانید نوع تجربه خود را با انتخاب مکان (فروشگاه) خرید بازی انتخاب کنید. این واقعا با ارزش است. اگر بخواهم با یک کامپیوتر بازی کنم، احساس می کنم که بخشی مداوم از اکوسیستم بازی به طور کلی هستم. درمقابل در کنسولها، تجربه‌ی بازی من به نوعی تکه تکه شده است، یعنی بر اساس اکوسیستم‌های محدود، باید بازی کنم.

در آخر باید خاطر نشان کرد که در حال حاضر هیچ چیزی به طور رسمی تایید نشده است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا