اخبار بازیایکس باکس سری ایکسایکس باکس وانکامپیوتر

مایکروسافت زنی‌مکس مدیا، شرکت مادر بتسدا سافت‌ورکز را خریداری کرد

مایکروسافت شرکت زنی‌مکس مدیا، شرکت مادر بتسدا سافت‌ورکز را با قیمت 7.5 میلیارد دلار خریداری کرد. بتسدا سافت‌ورکز خود شرکت مادر استودیو‌های بتسدا گیمز، اد سافتور، آنلاین زنی‌مکس، آرکین، ماشین‌گیمز، تانگو گیمز، آلفا داگ‌گیمز روندهوس و مالک فرنچایز‌های بزرگی شامل The Elder Scrolls، Fall Out، Wolfenstein,، DOOM، Dishonored,، Prey، Quake، Starfield, و غیره است.

فیل اسپنسر در پستی در بلاگ خود گفت :

همانطور که بتسدا اولین قدم‌های محکم و جسورانه را برای آوردن فرنچایز The Elder Scrolls به اولین کنسول ایکس‌باکس برداشت، آنها از اولین پشتیبان‌های گیم‌پس بوند و با آوردن بازی‌های خود را بر روی دستگاه‌های جدید و معرفی این عناوین به مخاطبین جدید به طور فعالانه در حال سرمایه‌گذاری در تکنولوژی جدید گیمنگ مانند سرویس استریم بازی‌های ویدیویی بوده‌اند.

ما فرنچایز‌های درخشان بتسدا را به سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس برای کنسول و رایانه‌های شخصی اضافه خواهیم کرد. یکی از چیزهایی که خیلی من را هیجان‌ زده کرده است نقشه‌ی بستدا برای بازی‌های آینده است که بعضی معرفی شده‌اند و بعضی نه، از عناوینی که برای کنسول ایکس‌باکس و رایانه‌ی شخصی عرضه خواهد شد می‌توان به عنوان پرانتظار Starfield اشاره کرد، یک بازی فضایی شاهکار که در حال حاضر توسط استودیوی بتسدا گیمز در حال ساخت است.

همانند ما بتسدا با شور و حرارت به ساخت و ارائه‌ی مجموعه‌ای از تجارب خلاقانه، کشف فرنچایز بازی‌های جدید و روایت داستان‌ها بطور جسورانه باور دارند. تمامی کارهای بزرگ آنها همچنان ادامه خواهد یافت و ما مشتاقانه در این راه ما آن‌ها با تمامی منابع و پشتیبانی مایکروسافت یاری خواهیم کرد که بتوانند چشم‌انداز خلاقانه‌ی خود را با راه‌های جدید برای شما به بازیکنان بیشتری گسترش دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.