اخبار بازیایکس باکس سری ایکس

مایکروسافت سرعت تولید کنسول‌های نسل بعدی خود را بالا برده است

فیل اسپنسر، رییس بخش ایکس باکس، مدعی شده است که ساخت واحدهای جدید کنسول‌های ایکس باکس سری اکس و ایکس باکس سری اس با بالاترین سرعت ممکن پیش می‌رود.

با اینکه دو کنسول جدید ایکس باکس مورد تحسین قرار گرفته‌اند اما به دلیل کمبود موجودی، بسیاری از متقاضیان هنوز به آن‌ها دسترسی پیدا نکرده‌اند. فیل اسپنسر به تازگی با حضور در پادکست Larry Hryb درباره موضوعات مختلفی مانند مشکلات عرضه یک کنسول جدید در شرایط گسترش ویروس کرونا صحبت کرد. اسپنسر در این باره گفته است که:

بعضی از مردم به ما می‌گویند که چرا بیشتر نساختید؟ چرا زودتر شروع نکردید؟ چرا زودتر عرضه نکردید؟ همه صحبت‌ها به فیزیک و مهندسی برمیگردد. ما جلوی کسی را نگرفته‌ایم و با بالاترین سرعت ممکن در حال تولید هستیم. هفته گذشته هم با لیزا سو از AMD درباره تولید بیشتر صحبت کردیم.

یکی از مشکلات ساخت کنسول‌های نسل جدید مربوط به کمبود سخت‌افزار است. فیل اسپنسر در این باره گفت که:

با کمبود موجودی سخت‌افزار رو به رو هستیم ولی به سختی روی آن کار می‌کنیم. تیم‌های ما تمام وقت خود را وقف این کار کرده‌اند و من قدردان صبر همه هستم.

شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر درباره کنسول‌های نسل نهمی مایکروسافت، بررسی ایکس باکس سری ایکس را در بازی سنتر بخوانید.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.