اخبار بازی

Microsoft: بازی‌ با کیفیت 4K در کنسول Xbox One ممکن خواهد بود

همانطور که از مشخصات دو کنسول Xbox One و PS4 مشخص است، این دو پلتفرم از وضوح تصویر 4K در بخش ویدئویی برخوردار هستند. هر چند تا قبل از این گفته میشد این قابلیت فقط برای پخش فیلم هست، ولی امروز از شرکت ماکروسافت آقای Yusuf Mehdi این مسئله را بیشتر باز نمود و اذعان کرد در کنسول Xbox One این قابلیت (4K) امکان دارد در آینده نیز در بخش بازی‌های ویدئویی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

وی در مصاحبه خود با مجله Forbes بیان کرد که هیچ محدودیتی سخت افزاری در این کنسول نیست؛ پس به طور معمول می‌شود قابلیت 4K را در بازی‌ها نیز به کار برد ولی سوالی که پیش می‌آید این است که چند سازنده هستند که دست به ساخت همچین بازی‌هایی می‌زنند.

سوای این مسائل Xone دیگر standard-definition را ساپورت نمی‌کند چه در بخش بازی‌ها و چه در بخش فیلم و طبق آخرین اطلاعاتی که ما از این کنسول داریم دستگاه تنها دارای خروجی HDMI می‌باشد که همین امر بیان‌گر این است این ویژگی در تلویزیون‌های قدیمی کاربرد ندارد و شما برای این امر باید حتما تبدیل بخرید، ولی آیا خرید تبدیل می‌تواند خروجی خوبی باشد(؟)

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.