اخبار بازی

پروسه ساخت بازی Metroid Prime 4 از نو آغاز می‌شود

شرکت Nintendo به ‌روز رسانی تازه‌ای در رابطه با وضعیت ساخت بازی Metroid Prime 4 منتشر نمود. یکی از مدیران ارشد شرکت نینتندو، آقای Shinya Takahashi اذعان داشت که پروسه ساخت بازی تاکنون به کیفیت لازم نرسیده و در نتیجه، پروژه به طور کامل ریبوت و ساخت آن از نو آغاز شده است. علاوه بر این، «تاکاهاشی» اعلام کرد که استودیو Retro که در شهر آستین ایالت تگزاس آمرکیا واقع شده است، مسؤولیت ساخت این نسخه را برعهده گرفته. این استودیو پیش‌تر سه نسخه قبلی «متروید» را نیز خلق کرده بود. به گفته وی «نینتندو همواره به دنبال ایجاد بالاترین سطح کیفی در بازی‌های خود بوده و آن‌ها دائماً خود را برای رسیدن به این مهم به چالش می‌کشانند.

درحال حاضر پروسه ساخت بازی Metroid Prime 4 در وضعیت خوبی قرار ندارد و ما با تعویض تیم ساخت آن، سخت‌ترین تصمیم ممکن را اتخاذ نموده‌ایم. علت این تصمیم‌گیری نیز برای ایجاد تغییرات  اساسی درساختار پروژه بوده  است.» تاکاهاشی تأیید کرد Kensuke Tanabe تهییه کننده جدید بازی خواهد بود و با اعتمادی که «نینتندو» به سازندگان سه نسخه قبلی دارد، آن‌ها انتظار تولید یک دنباله درخور طرفداران سری را دارند. به گفته وی به علت تغییرات گسترده در پروسه ساخت بازی، تاریخ عرضه آن نیز تغییر کرده است و نینتندو در زمانی مناسب از آن رونمایی به عمل خواهد آورد. متروید پرایم ۴ برای نخستین بار در E3 2017 به واسطه یک تیزر کوتاه رونمایی شد و قرار بود تا برای کنسول نینتندو سوئیچ منتشر  شود.

مطالب پیشنهادی:

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.
بستن
بستن