اخبار بازی

احتمال عرضه مجموعه بازی Metro Redux برای Nintendo Switch

بازی Metro Redux

براساس لیست صورت گرفته در یک خرده‌فروشی به نظر می‌رسد شاهد عرضه مجموعه بازی Metro Redux برای کنسول Nintendo Switch خواهیم بود تا روند عرضه بازی‌های مختلف روی این کنسول هیبریدی ادامه داشته باشد.

خرده‌فروشی پرتغالی Gaming Replay، مجموعه بازی Metro Redux را برای Switch لیست کرده و از عرضه آن برای کنسول نینتندو خبر داده است. باید توضیح دهیم کالکشن Metro Redux شامل نسخه ریمستر دو بازی Metro 2033 و Metro: Last Light می‌شود که توسط استودیو 4A Games توسعه یافته است. لیست مورد بحث قیمت این کالکشن را برابر 45 یورو و تاریخ انتشار آن را نیز برابر 1 دسامبر 2019 اعلام کرده است. با این حال ممکن است برچسب قیمتی قرار داده شده، نهایی نباشد و هم‌چنین تاریح عرضه نیز تنها برای تکمیل اطلاعات بازی درج شده باشد.

با توجه به اینکه خرده‌فروشی مذکور در کنار انتشار اطلاعات صحیح، سابقه لیست کردن موارد نادرست را هم داشته باید تا زمان معرفی رسمی این کالکشن، منتظر سازندگان بازی یا شرکت نینتندو بمانیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.