اخبار بازی

Metro: Last Light فاقد بخش Multiplayer در زمان عرضه خواهد بود

4A Games به تازگی اعلام کرده است که جدیدترین عنوان خود، Metro: Last Light، فاقد بخش چند نفره (Multiplayer) در زمان عرضه خواهد بود.

 

بر طبق تازه ترین گفته های این کمپانی، تیم کوچکی در حال کار بر روی بخش چند نفره بوده است اما پس از دمو پخش شده در E3، این کمپانی تصمیم به تمرکز و توسعه بخش تک نفره (Single Player) گرفته است.

این تصمیم به این دلیل گرفته شد که تیم سازنده معتقد است که بخش تک نفره چیزی است که طرفداران بازی به آن اهمیت می‌دهند و منتظر آن هستند.

 

و اما خبر خوب این است که کمپانی THQ با این تصمیم 4A Games موافق است. آیا این بدین معنی خواهد بود که ما بخش چند نفره را در قالب یک DLC خوهیم دید؟

به نظر این گونه خواهد بود زیرا تیم سازنده اظهار داشت که آن ها دوست ندارند کار را نیمه کاره رها کنند و بخش چند نفره، پروژه ای است که پتانسیل بازگشت به Metro: Last Light را بعد از عرضه بازی دارد.

 

4A Games معتقد است که این تصمیم برای بخش تک نفره – که در حال حاضر تمام تیم سازنده به کار بر روی آن مشغول هستند – سودآور خواهد بود و مزایایی در پی خواهد داشت.

 

این عنوان برای عرضه در اوایل سال 2013 و برای پلتفرم های PC، Xbox360 و PS3 در نظر گرفته شده است.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.