اخبار بازی

بازی Metro Exodus میزبان محتوای رایگان جدید می‌شود

بازی Metro Exodus

مدت کمی از عرضه بازی Metro Exodus می‌گذرد اما با این حال، استودیو 4A Games خالق این عنوان خبر از عرضه محتوای جدید می‌دهد که قسمت خوشحال کننده‌ی خبر برای طرفداران، می‌تواند مربوط به رایگان بودن این ویژگی‌ها باشد. به گزارش تیم سازنده، به زودی حالت New Game + به بازی اضافه می‌شود که با استفاده از آن، بازیکنان می‌توانند با حفظ سلاح و آیتم‌های جمع آوری شده در دور اول، بازی را از نو شروع بکنند. طبق اعلام 4A Games، برای این حالت اچیومنت و تروفی‌های جدید نیز درنظر گرفته شده تا اچیومنت هانترها نیز دلیلی تازه برای تجربه‌ی دوباره آن داشته باشند.

یکی دیگر از ویژگی‌های جدیدی که به بازی افزوده می‌شود، صحبت‌های سازندگان است. به این شکل که بازیکن از طریق ورود به نیو گیم پلاس، می‌تواند نوارهایی را پیدا کرده که در آن‌ها اعضای تیم سازنده درباره محیطی که در آن قرار دارید و نحوه طراحی آن صحبت می‌کنند. از دیگر اضافات این آپدیت، به پشتیبانی از ماوس و کیبورد برای کنسول ایکس باکس وان می‌توان اشاره کرد.

در کنار حل مشکلات و باگ‌های فراوان، مسئله‌ی مربوط به کرش کردن بازی روی کنسول‌ها نیز کامل حل خواهد شد. این بروزرسانی که با نام Ranger Update شناخته می‌شود، درکل 6 گیگابایت حجم داشته و درحال حاضر قابل دریافت است. هم اکنون می‌توانید بررسی بازی Metro Exodus را در وب سایت بازی‌سنتر مطالعه کنید.

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.