اخبار بازی

فروشگاه Xbox، آپدیت بزرگی به نام Mercury دریافت خواهد کرد

در روزهای اخیر برنامه‌ای به نام Mercury در کنسول‌های Xbox One دیده شده که حالا اطلاعات مختصری درباره‌ی آن منتشر شده است.

Xbox Mercury

برنامه Mercury برای تعداد کمی از اعضای برنامه Xbox Insider Program پدیدار شده است و هنگامی که برروی آن کلیک کنید متن زیر برای شما نمایش داده می‌شود:

به زودی. لطفا برای دسترسی به جدیدترین و بهترین‌ها، ارتقا دهید.

در حالیکه بسیاری معتقد بودند Mercury مرتبط به پروژه xCloud است اما این برنامه هیچ ارتباطی به سرویس استریم ماکروسافت ندارد. Mercury نام برنامه‌ایست که فروشگاه Xbox را به طور کامل تغییر خواهد داد. ماکروسافت قصد دارد تا با انتشار این برنامه، فروشگاه Xbox را دوباره طراحی کند و معماری جدیدی برای آن در نظر گرفته است. این طراحی جدید برای کنسول‌های نسل بعد Xbox هم منتشر خواهد شد.

با توجه به طراحی زیبا و مناسب برنامه Xbox و Xbox Game Bar برروی PC، میتوانیم انتظار داشته باشیم که طراحی جدید فروشگاه Xbox شبیه آن‌ها باشد. برنامه Mercury هم‌اکنون بر روی Microsoft Store قرار دارد اما قابل دانلود نیست و باید صبر کنید تا از مرحله تست پری‌آلفا و آلفا بگذرد.

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.