اخبار بازیکامپیوتر

عرضه بتای عمومی بازی Naraka: Bladepoint در پایان هفته

برخلاف بسیاری از عناوین بتل رویال، بازی Naraka: Bladepoint بر روی مبارزات از راه نزدیک با شمشیر و پری کردن حملات در کنار جابجایی سریع در محیط تمزکز خواهد داشت. سازندگان بازی یعنی استودیوی 24Entertainment اعلام کرده‌اند که قصد دارند با این عنوان، تجربه متفاوتی نسبت به مدل استاندارد بتل رویال را ارائه دهند.

برای تجربه بتای عمومی بازی، تنها کافیست که به صفحه استیم Naraka: Bladepoint و سپس بخش پلی تست مراجعه و بر روی گزینه Request Access کلیک کنید. در اطلاعات بخش پلی تست صفحه استیم ذکر شده که افراد پس از آماده شدن تیم سازنده برای پذیرش بازیکنان بیشتر به شما اطلاع خواهد داد، اما سازندگان بازی تأیید کرده‌اند که تمام افرادی که بر روی این گزینه کلیک کنند، در نهایت دسترسی به بتای عمومی را دریافت خواهند کرد.

بازی Naraka: Bladepoint اولین عنوانی به‌‌شمار می‌رود که با موتور گرافیکی یونیتی، از تکنولوژی DLSS استفاده می‌کند. نسخه کامل این بازی در تاسبتان 2021 برای رایانه‌های شخصی و مدت کمی پس از آن بر روی کنسول‌ها عرضه می‌شود.
مطالب پیشنهادی:

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.