اخبار بازی

آهنگساز بازی MediEvil به ساخت ریمیک MediEvil 2 اشاره کرد

با توجه به اشارات اخیر آهنگساز سری بازی های MediEvil و MediEvil Remake به نظر می رسد که ریمیک عنوان MediEvil 2 در دست ساخت باشد.

اکانتی در توییتر به نام SaveMediEvil (MediEvil را نجات بدید) که با هدف ساخت ادامه ریمیک این بازی، کمپینی با هشتگ ResurrectFortesque2 راه انداخته است، با توییت کردن عدد 2 به Andrew Barnabas آهنگساز سری بازی های MediEvil ، پاسخ جالبی با مضمون “در واقع…”  از طرف وی دریافت کرد. که می تواند اشاره ای به ساخت ریمیک MediEvil 2 داشته باشد.

در ادامه یکی از طرفداران در توییتی به ریمیک نسخه اول بازی اشاره کرد که از نظر او عنوان موفقی نبوده و به همین دلیل ما ریمیک نسخه دوم را نخواهیم دید. Barnabas هم صرفا با بیان اینکه “شما اشتباه می کنید” ، به این توییت نیز واکنش نشان داد.

از آنجایی که ریمیک نسخه اول MediEvil که در سال گذشته برای پلی استیشن 4 عرضه شد، به نوعی در فروش موفق بود، ما بر این باوریم که پاسخ Barnabas به قسمت اول توییت بوده است. که اشاره به عدم موفقیت این عنوان دارد.

البته که تمام اینها در حال حاضر در حد یک شایعه هستند و نمی توان براساس چند توییت با قاطعیت ریمیک نسخه 2 را تایید کرد. اما ما به اندازه کافی شواهد داریم که بتوانیم منتظر تایید ساخت ادامه ای از این عنوان محبوب باشیم. حتی عرضه آن بر روی کنسول نسل بعد سونی یعنی PS5 نیز دور از ذهن نیست!

MediEvil اولین بار در سال 1998 برای کنسول PS1 ساخته شد. بعد از چند سال MediEvil: Resurrection با کمی تغییرات توسط استودیو کمبریج  تولید و درسال 2005 توسط سونی برای PSP منتشرشد. نسخه ریمیک MediEvil نیز سال گذشته توسط Other Ocean Interactive توسعه یافت و به صورت انحصاری برای PS4 عرضه شد.

ریمیک سال 2019 توانست نظر هواداران قدیمی این بازی را به خود جلب کند و ما امیدواریم که نسخه بعدی این عنوان هک اند اسلش نیز بتواند مورد استقبال آنها واقع شود.

علی محمد خراسانی

Video Games, Movies and TOOL

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.