اخبار بازی

Medal Of Honor با Battle*field تفاوت های بسیاری خواهد داشت

شباهت های زیاد Warfighter و Battle*field باعث ایجاد این سوال در طرفداران سری MOH شده است که آیا آن ها Medal جدیدی بازی خواهند کرد یا باید منتظر قسمت چهارم Battle*field باشند. آقای Frank Gibeau در این مورد می گوید که این دو عنوان تفاوت های زیادی با یکدیگر خواهند داشت.

Frank Gibeau از شرکت EA می گوید: "ما تمام سعی خود را خواهیم کرد تا این دو عنوان فرق های زیادی با هم داشته باشند. در Medal Of Honor ما تمام سعی خود را خواهیم کرد تا این عنوان کاملا واقعی به نظر برسد. جوانب مثبت و منفی این دو عنوان باعث می شود تا آن ها بتوانند رقابتی با عرضه سالانه Call Of Duty داشته باشند. ما سعی می کنیم با استفاده از این استراتژی عنوان های خود را زنده تر و متفاوت تر از همیشه عرضه کنیم و نکته اصلی این است که چطور باید این دو عنوان را همزمان با هم پیشرفته تر کنیم. "

بر اساس اطلاعات گفته شده نسخه بعدی از سری بازی های Battle*field در سال 2013 عرضه خواهد شد و بزرگترین عنوان شوتر شرکت EA یعنی Medal Of Honor: Warfighter اکتبر سال جاری برای X360, PS3 و PC عرضه خواهد شد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

داود سامانی

از رفیق زیاد شانس نیاوردم! Game

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.