اخبار بازی

ممکن است عنوان Vanquish برای پلتفرم رایانه شخصی منتشر شود

دارندگان نسخه رایانه شخصی عنوان معروف و محبوب Bayonetta امروز آپدیتی کوچک را دریافت کردند و به نظر می‌رسد طرفداران Platinum Games باید آماده غافلگیری دیگری از جانب این استودیو باشند.

طبق اطلاعاتی که در فروم Steam و NeoGAF منتشرشده است، امروز آپدیتی 22 کیلوبایتی برای نسخه رایانه شخصی Bayonetta منتشرشده است و بعد از نصب آیت آپدیت تصویری از قهرمان عنوان Vanquish یعنی Sam Gideon را به پوشه Extras بازی اضافه می‌کند.

مدت‌زمان زیادی است که طرفداران خواهان عرضه نسخه رایانه شخصی عنوان Vanquish هستند و این مسئله به زمانی برمی‌گردد که این بازی فقط در سال 2010 برای پلتفرم‌های Xbox360 و PS3 عرضه شد. بعدازاینکه به‌طور ناگهانی عنوان Bayonetta 2009 برای رایانه شخصی منتشر شد، این احتمال وجود دارد که عنوان زیبایی Vanquish برای پلتفرم رایانه شخصی نیز منتشر شود. لازم به ذکر است که قبل از اینکه عنوان Bayonetta برای رایانه شخصی عرضه شود، نسخه‌ای 8 بیتی آن برای این پلتفرم عرضه‌شده بود.

هنوز هیچ خبری از جانب استودیوی Platinum Games و کمپانی Sega منتشرنشده است

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.