اخبار بازی

Max Payne 3 به صورت رسمي تاييد شد

شركت Rockstar Games امروز به طور رسمي بازي Max Payne 3 را براي PC , X360 , PS3 تاييد كرد. اين بازي در Rockstar Vancouver ساخته و در زمستان 2009 عرضه خواهد شد.
…………..
Max Payne 3 داستان يك پليس بازنشته را روايت مي كنه كه در دنيايي پر از فساد و تباهي و خشونت زندگي مي كنه. Sam Houser در مورد بازي مي گويد:” ما بخشي ديگر از زندگي مكس را با اين بازي شروع كرديم. اين مكس كسي هست كه تا به حال نديده ايد.سنش بالاتر رفته و بيزار تر از هميشه از دنيا و بدگمان تر از هر زماني ديگر…

Sam Houser در اخر مي گويد :” اين شماره از المان هاي كلاسيك بيشتري استفاده مي كند و با اكشن جذاب خود كاري مي كند كه طرفدارن عاشق بازي شوند. همچنين داستان مكس حالا به جهت ديگري حركت كرده است. ما شاهد نزول وي بعد از حوادث Max Payne 2 و اخرين شانس وي براي رستگاري هستيم. مكس بعد از ترك NYPD و شهر نيويورك وضعش از هميشه بدتر شده است. همه به وي خيانت كرده اند و راه زيادي را تا خانه در پيش دارد. مكس حالا در يك شهر پر از خشونت و خون ريزي اسير شده است”

مطالب پیشنهادی:

کسری کریمی طار

فيلم.بازي.خواب. فوتبال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.