اخبار بازیپلی استیشن 4پلی استیشن 5

بازی Spider-Man Miles Morales در روز عرضه بروزرسانی پر حجمی را دریافت می‌کند

بازی Spider-Man: Miles Morales که طی هفته‌های آینده عرضه می‌شود، یک بروزرسانی تقریبا 10 گیگابایتی را دریافت خواهد کرد. با بازی سنتر و جدید ترین اخبار بازی همراه باشید.

بازی Spider-Man Miles Morales

در روزهای اخیر تریلر و اطلاعات مختلفی از Spider-Man: Miles Morales منتشر شده است. اما به‌تازگی یک وب‌سایت پیگیری پچ‌ها به‌نام Orbispatches جزئیات دیگری را از بازی منتشر کرده که ممکن است برای شما جالب باشد: حجم بروزرسانی روز اول بازی 9.2 گیگابایت خواهد بود.

البته ممکن است استودیو Insomniac Games تغییراتی را در این پچ به‌وجود بیاورد و حجم آن در زمان عرضه کاهش یا افزایش یابد. همچنین باید توجه داشت که حجم بروزرسانی در مناطق مختلف متفاوت خواهد بود. در حال حاضر جزئیات تغییرات و بهبودهای بروزرسانی روز اول بازی مشخص نیست؛ اما انتظار می‌رود طی همین روزها اطلاعات تکمیلی در خصوص این موضوع منتشر شود.

برای اجرای نسخه عادی بازی بر روی PS5 به حداقل 50 گیگابایت فضا احتیاج دارید. همچنین نسخه Ultimate Edition این عنوان که شامل ریمستر Marvel’s Spider-Man نیز می‌شود، به 105 گیگابایت فضا نیاز خواهد داشت.

بازی Spider-Man Miles Morales در تاریخ 12 نوامبر (25 آبان) برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر می‌شود.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.