اخبار بازیکامپیوتر

بازی Marvel’s Spider-Man Remastered به PC می‌آید

با اعلام رسمی سونی، نسخه ریمستر بازی Marvel’s Spider-Man در تاریخ 12 آگوست امسال (21 مرداد) برای پلتفرم PC عرضه خواهد شد. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

بازی Marvel's Spider-Man

در حالی که روز گذشته برخی شایعات از معرفی شدن پورت PC بازی‌های Sackboy: A Big Adventure و Returnal اشاره داشتند، سونی در جریان رویداد State of Play اخیر از انتشار بازی Marvel’s Spider-Man برای رایانه‌های شخصی خبر داد. این پورت، نسخه ریمستر شده بازی که از رزولوشن 4K و ری تریسینگ پشتیبانی می‌کند را به همراه دی ال سی The City That Never Sleeps در بر دارد و به‌طور همزمان بر روی استیم و استور اپیک گیمز منتشر می‌شود.

استودیوی Insomniac Games به همراه استودیوی Nixxes Software مشغول توسعه این پورت است. علاوه بر این، بازی Spider-Man: Miles Morales نیز در پاییز امسال به پلتفرم PC راه پیدا می‌کند. سونی همچنین در کنار تأیید نسخه PC این دو عنوان، تأیید کرده که مجموع فروش هر دو نسخه بر روی پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 از مرز 33 میلیون نسخه عبور کرده است.

سال گذشته استودیوی اینسامنیاک گیمز از ساخت یک بازی جدید بر اساس شخصیت ولورین خبر داد و همچنین بازی Marvel’s Spider-Man 2 را نیز برای PS5 معرفی کرد. دنباله اسپایدرمن برای سال 2023 برنامه‌ریزی شده و باید دید که آیا این عناوین نیز در نهایت برای PC منتشر خواهد شد یا خیر.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا