اخبار بازی

عنوان Marvel’s Avengers تاخیر خورد

Marvel’s Avengers

شرکت Square Enix و استودیو Crystal Dynamics با انتشار بیانیه ای خبر از تاخیر در عرضه بازی مورد انتظار Marvel’s Avengers دادند. این بازی که پیش از این قرار بود در ما مه سال جاری میلادی (اردیبهشت) عرضه شود، با هدف ارائه یک تجربه بی نقص چهار ماه دیرتر و در تاریخ 4 سپتامبر 2020 (جمعه، ۱۴ شهریور ۱۳۹۹) منتشر خواهد شد.

Crystal Dynamics با انتشار بیانیه ای در وبسایت رسمی خود در توضیح دلیل این تاخیر گفت: “این مدت زمان اضافی صرف پرداخت به ریزه کاری ها و رفع ایرادات خواهد شد تا بازی به سطحی که طرفداران مارول انتظارش را دارند و شایسته آن هستند، برسد.”

Crystal Dynamics به طرفداران دنیاهای مارول وعده داد که با توجه به این تاخیر، Marvel’s Avengers ارزش انتظار کشیدن را دارد و اعلام کرد که طی ماه های آینده چیزهای بیشتر از بازی نشان داده خواهد شد.

بازی Marvel’s Avengers این تنها عنوانی نیست که اخیرا توسط شرکت Square Enix تاخیر خورده است. دیگر عنوان مورد انتظار این شرکت یعنی بازی Final Fantasy 7 Remake نیز یک ماه دیرتر از تاریخ اعلام شده قبلی و در 3 مارس 2020 (سه شنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۸) منتشر خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.