اخبار بازی

مدل شخصیت‌های بازی Marvel’s Avengers بهبود خواهد یافت

بازی Marvel’s Avengers

به دنبال رونمایی در نمایشگاه E3 2019، طراحی مدل‌ شخصیت‌های بازی Marvel’s Avengers و عدم شباهت آن‌ها به آثار دنیای سینمایی مارول امری بود که مورد انتقاد بسیاری از کاربران و طرفداران قرار گرفت. امری که سازندگان و بازیگران این بازی نیز از آن دفاع کرده و اظهار کرده بودند این اثر به منبع اصلی که کامیک‌ها باشد وفادار خواهد بود.

در حالی که تیم سازنده در استودیو Crystal Dynamics تاکید داشته‌اند طراحی هسته اصلی پنج شخصیت‌ بازی تغییر نمی‌کند اما این موضوع بدین معنی نیست که هیچ گونه تغییری در مدل این شخصیت‌ها صورت نخواهد گرفت. در گفتگو با PCGamesN، سازندگان مدعی شدند شخصیت‌های بازی Marvel’s Avengers همراه با دیگر جوانب بازی با تغییراتی اندک همراه خواهد شد و این امر حتی شاید پس از عرضه بازی نیز اتفاق بیفتد.

تمامی جوانب و قسمت‌های بازی در عین حال که ما به پولیش و برطرف کردن ضعف‌های آن مشغولیم و به زمان عرضه بازی نیز نزدیک می‌شویم به تغییرات خود ادامه خواهند داد. اما مواردی که ما اکنون و پیش از این در نمایشگاه E3 به نمایش گذاشته بودیم از نسخه پری‌آلفا بازی بود. از شخصیت‌ها گرفته تا بسیاری از مواردی که در بازی مشاهده کردید، تغییرات زیادی در آن‌ها اعمال خواهد شد.

پس از آن سخنگویی از شرکت Square Enix در رابطه با این موضوع و منظور سازندگان بازی توضیحاتی ارائه کرد و گفت:

منظور از تغییرات به معنی بهبود و پولیش است. ما در حال اضافه کردن جزئیات به شخصیت‌ها و ارتقا نورپردازی و سایه‌پردازی هستیم و از همین رو امیدواریم با نزدیک شدن به زمان انتشار، آن‌ها ظاهر بهتری داشته باشند. اما در رابطه با تغییر کلی ظاهر و مدل شخصیت‌ها، این چیزی نیست که ما در حال حاضر به دنبال آن باشیم.

بازی Marvel’s Avengers در تاریخ 15 می 2020 برابر با 26 اردیبهشت 99 برای پلتفرم‌های Google Stadia، Xbox One، PlayStation 4 وکامپیوترهای خانگی عرضه می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.