اخبار بازی

Mars برای 360، PS3 و PC تایید شد.

در گذشته عنوانی با نام Mars برای دو پلتفورم PC و PS3 تایید شد. عنوانی که توسط Spiders Games در حال ساخت است و قرار نبود برای 360 عرضه شود. طبق اطلاعاتی که در گذشته منتشر شده بود بازی 200 سال بعد از مهاجرت انسان به مریخ اتفاق می افتد. 70 سال قبل هوای مریخ قابل تنفس نبود اما به خاطر افزایش تششعات خورشید مدار مریخ تغییر میکند. به خاطر این تغییرات دو نژاد جدید از موجودات زنده بر روی این سیاره به وجود می ایند و این موجودات در اصل نقش دشمن را در این بازی ایفا میکنند.

این عنوان که در سبک RPG در حال ساخت میباشد یکی از محدود عناوین PS3 در این سبک میباشد و از موتور اختصاصی سونی یعنی Phyre engine بهره میبرد. طبق اطلاعات پخش شده توسط سازندگان Lead Platform این عنوان PS3 محسوب میشود و در ادامه برای PC ساخته میشود. به خاطر استفاده از Phyre Engine اعلام شده بود که بازی برای 360 ساخته نخواهد شد اما اکنون Spiders اعلام کرده است که این موتور با 360 نیز سازگار است و میتوان بر روی 360 از ان استفاده کرد. Mars در انتهای سال 2010 برای PS3، 360 و PC عرضه میشود.

آریا پیروز

گیم و تکنولوژی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.