اخبار بازیایکس باکس وانپلی استیشن 4کامپیوتر
موضوعات داغ

معرفی پنجمین گروه اصلی بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

با معرفی Thinbloodها و 4 گروه اصلی Brujah ،Tremere ،Toreador و Venture در 6 هفته گذشته، بالاخره به پایان معرفی‌های هفتگی گروه‌های حاضر در بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 رسیدیم و در آخرین قسمت نوبت به گروه Malkavian رسید. این گروه در کنار اینکه خون‌آشام هستند از اختلالات سایکوز هم رنج می‌برند و معنای واقعی دیوانگان دنیای تاریکی هستند. بازی کردن با گروه Malkavian یکی از سرگرم‌کننده‌ترین و در عین حال دیوانه‌وارترین بخش‌های شماره اول VTMB بود. این گروه که از نظر تاریخی نقش پیشگوها را در دنیای خون‌آشام‌ها داشتند، مانند همه گروه‌های معرفی شده تا به امروز، دو مجموعه قدرت در اختیار دارند که بدین شرح هستند:

مجموعه اول – Dementation: اصلی‎‌ترین قدرت این گروه به حساب می‌آید که با استفاده از این قدرت، ذهن دشمنان را به طور کامل به کنترل خود در می‌آورند و زیر مجموعه‌های آن:
1 – Haunt: این قدرت، با ایجاد شبحی غیرواقعی را در ذهن دشمنان باعث ترس و فرار آن‌ها می‌شود.
2 – Berserk: با ایجاد خشم شدید و ناگهانی در ذهن هدف، باعث می‌شود که او به همه چیز و همه کس حمله کند.

مجموعه دوم – Auspex: بر قدرت‌های ذهنی و پیچیده تمرکز دارد و زیرمجموعه‌های آن:
1 – Aura Sense: شناسایی دشمنان حتی از پشت اجسام سخت و علامت‌گذاری آن‌ها به واسطه این قدرت انجام می‌گیرد.
2 – Psychic Projection: با استفاده از این قدرت، یک خون‌آشام می‌تواند از بُعد جسمانی خود جدا شده و بدون دیده شدن توسط دیگران در محیط کاوش کند.
گروه Malkavian در این مجموعه با Tremere مشترک هستند.

بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 ساخته استودیوی Hardsuit Labs در روزی نامشخص از ماه مارس سال 2020 توسط Paradox Interactive برای پلتفرم‌های PC، PS4 و Xbox One به بازار عرضه خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا